9. 7. 2016

Scholl Velvet Smooth elektronický systém

Upravené nechty patria nielen k dáme, no rovnako aj k našim mužským polovičkám. Ja som tento elektronický pilník Scholl Velvet Smooth ako na prvom vyskúšala na mojom tatkovi. Ešte keď som chodila do školy, robila som mu podobnú manikúru pravidelne, no teraz už na to nie je toľko času. Vďaka tomuto skvelému pomocníkovi sa však jeho neupravené nechty zmenili behom chvíľky akoby mávnutím čarovného prútika. Na mne tá zmena taká radikálna nebola, keďže sa o nechty starám pravidelne, ale u neho ten výsledný efekt stojí naozaj za to.
Ako to funguje?

Elektrický systém starostlivosti o nechty Velvet Smooth od značky Scholl sa dodáva s 3 rôznymi hlavicami na pilovanie, obrusovanie a leštenie nechtov na nohách aj rukách. Funguje s 1 AA batériou. Na dokonalú úpravu je k dispozícii bohatý olej na kožtičku a nechty s výživným komplexom zo 7 olejov.
 Získate prirodzene a zdravo vyzerajúce nechty

 • Prirodzený lesk
 • Nie je potrebné leštiť do čista
 • Profesionálne výsledky pedikúry/manikúry doma
 • Šetrí čas
 • Jednoduché použitie
 • Ideálny na doma a na cesty

Ako sa používa?

Krok 1: Nasaďte pilovaciu hlavicu na pilník na nechty, zapnite ho výberom požadovanej rýchlosti z 2 možností rýchlosti a pilujte nechty do požadovaného tvaru.

Krok 2: Nasaďte obrusovaciu hlavicu na vyrovnanie nedostatkov a vyhlaďte povrch nechta. Nechty tak pripravíte na krok 3.

Krok 3: Nasaďte leštiacu hlavicu a vyleštite povrch nechtu kruhovým pohybom. Zľahka zatlačte na dosiahnutie najlepších výsledkov.
Ako na to už viete, a teraz môžeme ísť na moje pozorovania, ktoré som počas používania zistila. :) Tatinko má na prirodzených nechtoch výrazné ryhy, preto sme boli veľmi obaja zvedaví či si s tým tento pilník poradí. Najskôr sme však šli pekne podľa postupu, a opilovala som mu nechty pomerne na krátko. Potom sme sa teda vrhli na bod č.2 a musím uznať, že sme sa nestihli diviť, ako ľahko a rýchlo dokázal tie ryhy vyhladiť, a to úplne dohladka. Celkovo sme však boli prekvapení, ako pohodlne sa tento pilník používa. Čo mi však osobne neimponuje je fakt, že pilník funguje na batériu. Tatko má plochu nechtov oveľa väčšiu odomňa, takže sa batéria po celkovej jeho manikúre úplne vybila. Skôr by som bola radšej, keby pilník "šlapal" na adaptér, a netrebalo tam stále meniť batérie...
Na záver ešte v skratke spomeniem olejček, ktorý je k tomuto pilníku pribalený. Ja ho nepoužívam primárne na plochu nechtov, no nešetrím aj v ich okolí, a teraz ponatieram ním i kožtičku okolo nechtov. Vďaka nemu sú nechty dokonale hydratované, vyživené. Ak máte radšej nechty prirodzené, pokojne si ich môžete nechať tak. No ak sa rady krášlite, stačí chvíľočku počkať, kým sa olejček vsiakne a môžete aplikovať svoj obľúbený lak na nechty... Je len na vás, čo je pre vás pohodlnejšie. Ja volím tú druhú cestu. :)

Olejček nádherne vonia. Jeho vôňa mi veľmi niečo pripomína, no stále som sa nedopracovala k tomu, čo by to tak mohlo byť... Jednoznačne však odporúčam, či už olejček, no najmä samotný pilník, ktorý je skutočne dobrý pomocník.

3 komentáre:

 1. ja som ho tiež kúpila, priateľovi na meniny :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Po dlhom váhaní som si kúpila ten pilník na nohy Sholl Velvet Smooth a stojí v skrini už rok...neviem, či sa mám nechať zlomiť aj na tento...podľa tvojej recenzie by som sa možno aj nechala :)
  My Cosmetic Case

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovedaťOdstrániť