8. 12. 2014

NOVINKY! DERMACOL rad 3D Hyaluron Therapy

Nie je tomu veľmi dávno, čo značka DERMACOL prišla na trh s týmito produktami. Celý rad pozostáva zo 4 produktov a to - remodelačný denný a nočný krém, krém na oči a pery v 2 a intenzívna hydratačná maska na tvár. Ani jeden z nich som však tentokrát netestovala ja - ale moja maminka, nakoľko je rad určený pre vek viac ako 30 rokov.
Zhodli sme sa, že vzhľadovo - najmä teda krémy sú pekne spracované. Balenie každého je v celku dosť ťažké, pretože je zo skla, no pre mňa takéto obaly pôsobia luxusnejšie. Škatuľky sú tiež pekné - v zlatej farbe, a je na nich všetko potrebné uvedené, avšak po prečítaní šli do zberu papiera :)) Keďže mamina má už nad 50, možno by bolo - aspoň pre ňu super, keby bol napr. nočný krém v nejakom - čo i len o niečo tmavšom obale, aby ho vedela okamžite rozoznať od toho denného... Ale to je iba úplne na okraj...
Mamina síce krémy používa pravidelne, no jej pleť už zďaleka nie je taká ako v 30-tke, a vek už neoklame žiadny krém. Ale v rámci možností, si myslím, že sa o svoju pleť stará príkladne a verím tomu, ak by minimálne používanie rôznych krémov zanedbávala, jej pleť by vyzerala oveľa horšie!
Rad 3D HYALURON THERAPYza úlohu pleť remodelovať vďaka zloženiu s čistou sférickou kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovým komplexom. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, vypĺňa vrásky a je alternatívou hyalurónových injekcií.
Okamžite viditeľný efekt - už prvý deň:
- zlepšuje pevnosť pokožky o 35 %*,
- zlepšuje vzhľad výrazových vrások o 12 %*,
- redukuje povrch vrások o 36 %* a ich hĺbku o 20 %*.
Dlhodobo navracia kontúry tváry, viditeľne vyhladzuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a omladzuje pleť, zabezpečuje celodennú hydratáciu a sviežosť pleti, upokojuje ju. SPF 15 chráni pleť pred slnečným žiarením.
Rovnako ako pri testovaní, aj tu začnem maskou, ktorá má pleť pripraviť na aplikáciu krému. Pri Dermacol maskách už máme obe skúsenosť, že jedno takéto dvojbalenie nám vvystačí na 4 aplikácie, čiže pri použití 2x za týždeň, to vyjde presne na dva týždne. Maska rovnako ako aj zvyšok produktov z tohto radu, má krásnu jemnú vôňu, ktorá určite prispieva k tomu, aby bolo ich používanie ešte príjemnejšie :) Gélovo-krémova konzistencia sa ľahko po pleti rozotiera, masku je potrebné nechať pôsobiť 15-20minút a následne ju dať dolu navlhčeným tampónom.
Po odstránení masky z pleti zostala pleť vyhladená, jemná, zbavená všetkých možných nečistôt a neskutočne hydratovaná, nakoľko má mamina suchú pleť, toto je padlo na úžitok. Ešte sa mi páči, že ak náhodou aj máte masku nanesenú, a príde nejaká návšteva, nezľakne sa Vás ako pri iných tmavších maskách, v ktorých vyzeráme niekedy dosť čudesne :D
Po použití masky sa už vrhla na nanesenie nočného krému, ktorý je o malý kúsok hutnejší od toho denného. Vždy si ho dopraje dostatok, aby sa po noci zobudila ako krásna a mladá 30-tka :D Ale nie, srandujem :)) Samozrejme si je vedomá, že vrásky jej určite nezmiznú, avšak vďaka týmto krémom sa jej podarilo trošičku ich zjemniť, a teda nie sú až také viditeľné...
Už niekoľkokrát somnou mama testuje krémy, a nie všetky jej sedia na použitie pred aplikáciou make-upu. Pri použití niektorých krémov, a po následnom nanesení make-upu sa jej to začne nejaké celé dokopy zhlukovať, a poprí rozotieraní make-upu si ho vlastne dáva aj s krémom dolu... S týmto denným krémom však takáto situácia dodnes nenastala, a teda sa perfektne toleruje s make-upom.
Masku už síce minula, keďže túto radu používa už niečo cez mesiac pričom krémy používa pravidelne, no pri kréme na oči a pery sa sem-tam pozabudne... Ten jediný je bez parfumácie. Používať sa má ráno i večer jemným vklepaním do oblastí očí a pier. Po mesačnom používaní sme si obe všimli, že pleť je o čosi iná ako pred používaním. Je vyhladená, rozjasnená a hlavne dostatočne hydratovaná, keďže "testerka" :) je náchylná ku častému šupinkovaniu sa - zatiaľ sa jej to s týmito novinkami nestalo. Môžeme ich teda zhodnotiť ako veľmi kvalitné, no verím, že ak ich použije žena tak nejako tesne po 30-tke, efekt na nej bude ešte viditeľnejší! Do Vianoc sa budem asi veľakrát opakovať :D no ak máte v okolí či už maminu, sestru alebo kohokoľvek tesne po 30-tke - toto je veľmi pekný a podľa mňa ideálny darček! :)) Môžete sa nechať inšpirovať...

4 komentáre: