28. 10. 2016

DERMACOL súboj riaseniek

Riasenky sú u mňa tou najpodstatnejšou časťou líčenia. Aj keď by som bola neviem ako dokonale nalíčená, no nepoužila by som riasenku, cítila by som sa veľmi zvláštne. Preto vám dnes dám tipy na tri riasenky od značky DERMACOL, od ktorej som ich vyskúšala už nespočetné množstvo, a teda teraz už presne viem, ktorá mi vyhovuje a ktorá naopak nevyhovuje, respektíve vyhovuje menej...

Postupne začnem od tej, ktorú som si obľúbila najviac, i keď medzi prvými dvomi priečkami nie je až taký markantný rozdiel, nakoľko som spokojná s obidvomi.
Ako poslednú som dopoužívala túto Devilash riasenku. Uznávam, že prvé pokusy s ňou nedopadli podľa mojich predstáv, no postupne sa rozpoužívala k mojej spokojnosti.

Oficiálny popis znie - Okamžite dodá riasam takmer dvojnásobný objem, riasy nádherne vykreslí a rozčeše. Jemná krémová textúra na báze voskov a polymérov perfektne obalí riasu po riase a každej dodá plnosť. Objemová kefka nanesie optimálne množstvo farby na riasy až ku korienkom a precízne oddelí jednu od druhej. Intenzívne čierne pigmenty dodajú riasam výraznú farbu.
Balenie pôsobí tak diabolsky, a myslím si, že presne to bolo aj cieľom. Obal však nie je až taký podstatný. Dôležitejšie je vnútro. A ja som rada, že som sa po prvom odskúšaní nedala odradiť a skúšala ju znova. Štetinky dokonale nafarbia i tie najmenšie riasy. A taktiež kvitujem to, že sa dá vrstviť, a dokonca ani po troch vrstvách riasy nepolepí a vyzerajú, povedala by som dokonale.

Niekomu sa možno takto nahrubo nalíčené riasy nepáčia, no ja si už bez toho neviem predstaviť líčenie. Naopak mne sa zase nepáči, ak je žena krásne nalíčená a na riasy akoby tú riasenku len tak halabala "nahádzala". Každá by totiž mala mať svoje miesto.
Perfektne priľnavá krémová textúra na báze voskov a polymérov obalí riasu po riase, nádherne ich vykreslí a rozčeše. Dodá každej objem a plnosť. Je skvelým riešením pre krátke riasy. Je vhodná aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.
Ako vidno na fotografii, kefka riasenky Mega Lashes Express Volume je ergonomicky tvarovaná a mne osobne sa s ňou veľmi dobre pracuje. Rovnako ako aj pri prvej riasenke, aj s touto sa mi líčilo na výbornú a obom im nemám čo vytknúť. Konzistenčne sú presne podľa mojich očakávaní, počas dňa nedráždia oči, neopadávajú, nedrolia sa a držia na svojom mieste až do večera.

Skutočne je z mojej strany s nimi obrovská spokojnosť. Na to, že tieto Dermacol riasenky nie sú predražené, myslím si, že sú dosť kvalitné a samu ma presvedčujú o tom, že nie všetko, čo je lacnejšie je automaticky menej kvalitné či zlé...
Dodá riasam super objem a plnosť s panoramatickým efektom, nádherne ich vykreslí a rozčeše. Extra vodeodlná a dlhotrvajúca krémová textúra obalí riasu po riase, perfektne priľne a je vysoko odolná voči vode, vlhkosti a slzám. Dodáva im hustotu a fixuje ich na dlhé hodiny. Intenzívne čierne pigmenty dodávajú riasam výraznú farbu. Nezlepuje riasy a nevytvára žmolky.
K tejto riasenke len skutočne v krátkosti. Vodeodolné riasenky všeobecne nie sú mojimi obľúbenými. Neviem s nimi docieliť taký výsledok, aký si predstavujem. No čo je ešte horšie, veľmi ťažko sa odličujú. A to som už skúšala akékoľvek možné odličovače, proste na to nemám nervy. Už som mala niekoľko takýchto riaseniek, no bohužiaľ ani jedna sa mi neosvedčila a nepresvedčila ma k nejakému dlhodobejšiemu používaniu. Preto by ma zaujímalo, či to cítite rovnako ako ja a tiež máte s ich odlíčením veľký problém? 

3 komentáre:

 1. Na devil lash jsem slyšela jen chválu, ty ostatní už neznám :)

  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Quantum Binary Signals

  Professional trading signals delivered to your mobile phone every day.

  Start following our signals today & make up to 270% daily.

  OdpovedaťOdstrániť