3. 5. 2016

DECLARÉ pleťová kozmetika

Od značky Declaré som už jeden produkt recenzovala(čistiaci púder na tvár), a tentokrát sa spolu pozrieme na ďalšie dva produkty, ktoré som mala možnosť vyskúšať. Na úvod by som rada podotkla, že sa jedná o veľmi kvalitnú značku a i keď som veľa produktov zatiaľ neodskúšala, s tými, ktoré mám doma som nadmieru spokojná.
Prvým z testovaných produktov je pleťový krém Skin Meditation Soothing & Balancing.
Krém pre rýchlu úľavu pleti.

Jemná starostlivosť s cenným rastlinným komplexom upokojuje pleť vypätú v dôsledku vonkajších vplyvov. Chráni ju pred dráždivými látkami, posilňuje odolnosť a zmierňuje precitlivenosť. Poskytuje jej pocit intenzívnej úľavy a komfortu. Po 28 dňoch používania až 70% redukcia citlivosti.
Posledné mesiace sa cítim nejaká nesvoja a môj životný štýl sa stal oveľa uponáhľanejším ako kedykoľvek predtým... Preto mi takáto antistresová kúra v podobe tejto dvojice padne každý deň viac ako vhod. Ako mnohé viete, moja pleť nebola a asi už ani nikdy nebude dokonalá, a od dokonalosti má ďaleko. No tým, že často neviem kde mi hlava stojí, je a pôsobí veľmi unavene a bez života. Je taká mdlá, nevýrazná a niekedy aj úplne bez farby.
Po tejto dvojke siaham aktuálne pomerne často a dovolím si povedať, že skoro pravidelne. Dôvod je prostý. Všimla som si totiž, že mi skutočne pomáha a robí moju nedokonalú pleť krajšou. Krém zvyknem používať ráno, a sérum zase na noc. Myslím, že sa vynikajúco dopĺňajú.

Krém moju pleť zbavuje napätosti, a vďaka tomu nie je taká "našponovaná". Ako by som to povedala? :) Uvoľní ju, výborne hydratuje a vyživuje a naozaj mám po použití taký iný pocit.


Štruktúra krému je ľahká, ako stvorená na toto ročné obdobie. Pomerne rýchlo sa dokáže vsať do pleti, čo mi úplne vyhovuje ohľadom následného nanášania make-upu. Vôňa produktu nie je výrazná, hodnotila by som ju skôr ako jemnejšiu - decentnú, ktorá nemôže nič pokaziť.
Anti-Irritation sérum proti podráždeniu.

Okamžitá pomoc veľmi citlivej a vypätej pleti. Zohráva významnú úlohu v starostlivosti o citlivú pleť, pripravuje ju na lepšiu absorpciu ošetrujúcich produktov. Vďaka protizápalovému efektu zmierňuje začervenané miesta, nastoľuje rovnováhu a hladký zdravý vzhľad. Hydratuje a chráni, pomáha zlepšiť štruktúru a regenerovať pleť, čím ju intenzívne omladzuje. 32% posilnenie bariéry podráždenej pleti už po 2 dňoch používania.
Sérum zvyknem používať na noc, keďže mám dojem, že je o niečo výživnejšie ako krém. Rada ho teda nechávam čarovať s mojou pleťou počas toho, kým spím. Chcela by som pochváliť dávkovanie pomocou pipety, ktoré je oveľa hygienickejšie ako dávkovanie pri spomínanom kréme. Nakoľko sa jedná o sérum, štruktúra je pravdaže redšia akú zvyknú mať klasické krémy. A tým pádom - aspoň u mňa to tak platí, netreba na jednu aplikáciu použiť také množstvo, ako keď nanášate krém.
Do pleti sa po aplikácii dokáže vsiaknuť extra rýchlo, no zanecháva ju príjemne hladkú a jemnú na dotyk. Čo však oceňujem je aj to, že zjemňuje začervenanie pleti, ktoré mám najmä keď si pleť odlíčim. Vtedy okamžite siahnem po tomto sére a behom pár minút je vzhľad podstatne lepší - menej začervenaný.

Pri tomto produkte by som chcela upriamiť pozornosť na super luxusné balenie, ktoré podľa mňa nemá jedinú chybičku a nádherne sa vyníma v kúpeľni. Radosť sa naň už čo i len pozerať. :) Avšak najpodstatnejšie sú účinky a výsledky, a tie sú v tomto prípade aj skutočne viditeľné... Čo viac dodať - odporúčam vyskúšať, a budem rada, keď sa potom podelíte v komentároch o pocity.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára