20. 4. 2016

BIODERMA Atoderm produkty

BIODERMA je mojou veľmi obľúbenou značkou už niekoľko rokov. Väčšinu produktov som z porfólia už vyskúšala, niektoré raz, a zase iné si kupujem stále dookola. :) Jednou z nich je aj jeden dnešný recenzovaný produkt - a to krém na ruky. Druhý produkt je samozrejme tiež vysoko kvalitný, avšak na môj typ pleti zvyknem používať iné...

Krém na tvár som skúšala prvýkrát, no naopak krém na ruky mám už niekoľké balenie a prosto ma asi nikdy neomrzí. :) Už keď som mala prvé balenie usúdila som, že je to to najlepšie čo som kedy na ruky vyskúšala, a toto stále platí i dodnes. Stojím si za svojim.
Chcela by som pochváliť zmenu balenia akou prešiel za tie roky. Predtým býval totiž krém taký "nafúknutý", no teraz mi toto nové balenie pripadá také praktickejšie a lepšie uskladniteľné napríklad i v kabelke. Momentálne ho mám v zásobe hneď v niekoľkých baleniach, pretože ho používam stále. :) Milujem jeho jemnú, nevtieravú no zároveň veľmi krásnu vôňu, ktorá ma za ten čas nikdy neprestala baviť...
Štruktúru má podľa mňa ideálnu - ani nie riedku ani príliš hutnú. Rozotiera sa na výbornú a ja jednoducho nemám a ani keby som chcela, nenájdem jedno jediné mínus, ktoré by tento krém mohol mať. Ako viete, ruky si umývam každú chvíľu, takže neviem ako dlho krémik vydrží hydratovať. Ja by som ho však jednoznačne radila medzi tie najkvalitnejšie aké som kedy vyskúšala, to je jasné.
Atoderm Nutritive krém na tvár je určený pre suchú a oslabenú pleť čo moja teda rozodne nie je. Párkrát som ho však použíla najmä keď bolo vonku sychravo - rovnako ako je aj teraz keď túto recenziu píšem. Mám totiž tendenciu šupinkovať sa, keď ma trošku ofúkne... Po použití tohto krému sa však tomuto problému úspešne výhybam, a teda keď vidím, že je vonku divoko, siahnem práve po ňom. :)
Konzistenciu má ľahšiu ako predošlý recenzovaný krém na ruky. Ľahučko sa po pleti kĺže, a veľmi chcem pochváliť to, ako rýchlo sa dokáže do pleti vpiť, takže následné okamžité použitie make-upu nie je absolútnym problémom... Pleť dokonale hydratuje, a poskytuje jej všetku výživu, ktorú stráca. Ja však nemám suchý typ pleti, preto vám neviem jednoznačne povedať ako by hydratoval práve takú pleť, no verím, že by si s ňou hravo poradil... Určite odporúčam vyskúšať. :)

3 komentáre:

 1. Od Biodermy jsem nikdy nic nezkoušela :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Suchou plet mam, ale radeji pouzivam prirodni oleje ;)

  Andreablog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krem na tvar mam a jsem s nim dost spokojena.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť