20. 2. 2016

YANKEE CANDLE Peony

Značka YANKEE CANDLE si pre svojich fanúšikov tentokrát pripravila štyri novinky. Ja som tentokrát vyskúšala vôňu PEONY - bohatá vôňa obľúbeného jarného kvetu PIVÓNIE láka so sviežimi a sladkými tónmi. 

Priznávam, že ja som už na týchto vonných sviečkach závislá. :) Mám ich pomerne dosť, no stále sa mi máli, a tak dopĺňam zbierku stále nejakou novou vôňou.

Každá máme nejakú ,,úchylku", do ktorej investujeme... :)) U mňa sú to momentálne Yankee sviečky.
Sviečka má krásnu jemnučkú farbu, vďaka ktorej úžasne dotvára atmosféru v interiéri. Samotnej vôni som sa spočiatku trochu obávala. Domnievala som sa totiž, že bude príliš výrazná kvetinová, no vôbec to tak nie je. Pekne sa rozplynie v priestore a vďaka nej aspoň takto vnútri domova cítim prichádzajúcu jar. Verím, že sa čoskoro objaví, lebo toto depresívne uprašané počasie nie je nič pre mňa.
Ak by som sa mala rozhodnúť, ktoré sviečky sú ,,výhodnejšie" ohľadom svojej veľkosti, boli by to práve tieto najmenšie sviečky v skle. Keď totiž príde nečakaná návšteva, a práve ste niečo dokuchtili v kuchyni a nechcete, aby práve váš výtvor bol cítiť, stačí zapáliť túto sviečku a behom pár minút vôňa sviečky prebije všetky pachy v domácnosti. Najväčšie sviečky však potrebujú oveľa dlhší čas na rozvoňanie domácnosti...Môžete mi veriť, mám to už za ten čas poriadne odskúšané. :))
Neviem si aktuálne v mysli predstaviť, ako vonia naozajstný kvet pivonky, no verím, že vôňa sviečky je identická s tou reálnou, samozrejme, ako všetky ostatné YANKEE CANDLE. :)

Vzala som si ju už aj niekoľkokrát do práce a tam sa tiež všetci zhodli, že vďaka nej cítia jar, bez toho, aby som im predtým povedala svoj totožný názor ja... :)

4 komentáre:

 1. Yankee Candle jsou super a hlavně ty jejich úžasné vůně!

  ROSEMDIARY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Yankee Candles su vysoko navykove ale su skvele
  galantosfun

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky jsem si koupila pár vosků :) Já jsem voskovec spíš jelikož se mi tolik nelíbí tyhle velké obaly, mám raději černé aromalapičky

  OdpovedaťOdstrániť