26. 12. 2015

DOVE Gentle Exfoliating sprchový gél

Sú značky, ktoré sa z našej kúpeľne nevytrácajú a aj po niekoľkých rokoch sa u nás vždy nájde nejaký ten produkt tej - konkrétnej značky. Narážam na značku DOVE, od ktorej som naposledy mala možnosť otestovať vyživujúci sprchový gél Gentle Exfoliating s peelingovým efektom.

Priznám sa, že nejaký čas som Dove sprchové gély nemala, no pokiaľ si dobre pamätám, tvarom sa balenie nejako podstatne (ak vôbec) nezmenilo... Je to taká klasika, ktorá nesklame. Vrchnáčik tesní ako má, takže kľudne môžete sprchový gél so sebou nosiť aj v kabelke.
Vzhľadovo balenie tiež nie je nejako navyše ,,vyzdobené", čo mne osobne vyhovuje, pretože mám totiž radšej jednoduchšie balenia. Nijako to síce nesúvisí s kvalitou, no ako sa vraví: ,,V jednoduchosti je krása." Ako už aj názov napovedá, sprchový gél aj jemne peelinguje, čo nikdy nie je na škodu. Pretože sú tie peelingové čiastočky pomerne maličké, myslím si, že ho pokojne možno používať i denne.
Samozrejme, neurobí takú dokonalú prácu ako samotný peeling s hrubšími čiastočkami, no určite postačí a nesklame. Výborne pení a po rozotieraní čiastočky jemne cítiť. Výsledkom je jemná, vyhladená pokožka, ktorá je zbavená odumretých častíc. Zanecháva ju čistú, bez zbytočného vysušovania a taktiež má príjemnú arómu.
Ak chcete siahnuť na istotu, či chcete vás alebo vašich blízkych potešiť pod vianočným stromčekom, tento sprchový bude zaručeným potešením. DOVE má široký sortiment, takže sa stačí porozhliadnuť a vybrať si, čo sa vám zapáči. Aktuálne v obchodoch nájdete aj darčekové balenia, ktoré urobia radosť každému.


Najnovšie momentálne máme doma aj pánsku kozmetiku Dove, takže sa môžete čoskoro tešiť i na recenziu sprchového gélu a antiperspirantu. Tieto produkty testoval môj tatko, takže sama som zvedavá čo na ne povie, ale ako ho poznám, skôr sa budem musieť vypytovať na konkrétne veci, pretože sám od seba mi toho veľa nepovie. Skôr len veď dobré to je... Akoby som ho už počula. :D
 

7 komentárov:

 1. Sprchove gely od Dove miluju hlavne behem zimy, hlavne jak jsou krasne kremove a s jemnou vuni :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten nevypadá vůbec zle, tyhle exfoliační gely mám ráda :)
  HAUTE BASICS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dove sprcháče mám celkem ráda, tenhle jsem myslím ještě nezkoušela
  Double Infinity by Ella

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sprcháč od Dove jsem dostala k Vánocům, tak jsem na něj zvědavá :)

  eL

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mám ho aj ja a je vynikajúci, Dove asi nikdy nesklame :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dove jsou nejlepsi sprchace.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. peelingový dove znie zzaujímavo teraz som dostala uplne ten obyčajný dove ktorý je taktiež stále skvelý ale určite sa po tomto pozriem:)

  OdpovedaťOdstrániť