12. 11. 2015

GOSH Velvet Touch Lipstick Matt a LABELLO masielka na pery

Nedávno som sa rozhodla svoju zbierku pretriediť. A keďže lesky síce používam, no ide skôr o také, ktoré na perách nechajú aj nejakú tú farbu. Preto som všetky ostatné spolu s tými, ktoré sa mi už jednoducho nepáčia vytriedila. Oveľa častejšie však aktuálne používam rúže. Matných veľa nemám a preto som sa týmto novinkám Velvet Touch rúžom od GOSH veľmi potešila. Dokopy je v ponuke 8 odtieňov, ja mám 003 MATT ANTIQUE.
Nude odtieňov mám niekoľko, no mám radšej odtiene, ktoré na perách aj vidno. Takýto dohneda som doposiaľ nemala, no konečne mám už aj taký :)) Zopár GOSH rúžov som už mala, no tento sa mi vidí, akoby bol viac výživnejší, nakoľko narozdiel od predošlých, v tomto prípade nie je nutné použiť i balzam na pery. Je totiž obohatený o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú.
Zloženie mne osobne vyhovuje oveľa viac. Všimla som si tiež, že mi nezalieza do vrások pier a pôsobí tak jednotne. Myslím si, že takýto odtieň hnedej by mohol byť vo výbave každej správnej beauty maniačky. Hodí sa ku všetkému, a napriek tomu, že nie je jedným z tých výraznejších, líčeniu dodá takú tú správnu záverečnú čerešničku :)
Ospravedlňujem sa za fotky, ale ja keď mám proste niečo nové musím to okamžite vyskúšať, takže len výnimočne stihnem spraviť fotky ešte nepoužitého produktu :D

Ešte som postrehla jeden rozdiel od predošlých GOSH rúžov. Tie totiž neboli vôbec parfumované, no tento vonia tak jemnučko povedala by som po čokoláde, až ma môj nos neklame.
Páči sa mi, že je rúž výborne pigmentovaný, a tak nie je potrebné po perách prechádzať viackrát, aby som dosiahla intenzitu, akú požadujem. Rúžu nemám skutočne čo vytknúť, a odkedy ho mám, používam ho pomerne často. 

Ktorý odtieň chytil za srdce vás?
Netajím sa tým, že značka LABELLO je u mňa tou najpoužívanejšou. Vyskúšala som už väčšinu balzamov z portfólia, no tieto masielka si ma získali ešte viac. Majú milé balenie a napriek tomu, že som si doteraz myslela, že vône balzamov boli identické so skutočnými vôňami, tieto maslá ich v tomto ešte minimálne trikrát viac predbehli.
I keď sa musím priznať, že takéto balenia priveľmi v láske nemám. Často sa mi totiž stane, že si najskôr nakrémujem ruky, a potom idem naniesť maslo. To sa mi však nikdy s nakrémovanými rukami nepodarí. Preto sa snažím masielka iba tak zľahka prikryť vrchnáčikom, aby sa mi opäť nestalo to isté.

Zatiaľ sú v ponuke 3 druhy týchto masiel. To tretie nesie názov Original, no verím, že v budúcnosti pribudnú do sortimentu i ďalšie príchute a vône. 

A v čom je vlastne maslo rozdielne od klasického balzamu? Je totiž výživnejšie a hydratuje dlhšie ako balzam. V tomto veternom počasí sú mojimi obrovskými pomocníkmi, a práve vďaka nim nemám popraskané pery, na rozdiel od ľudí, ktorí behom dňa okolo mňa prejdú. 
Verím, že budú mať veľký úspech a že ich čaká sľubná ,,kariéra". Ja mám vôňu RASPBERRY ROSÉ a VANILLA & MACADAMIA

Prekvapilo ma, že sú pomerne veľké. Majú totiž 19ml, čomu sa teším. Aspoň ich tak rýchlo neminiem.

Popis produktov je nasledovný: Užite si starostlivosť, ktorá sa roztápa na vašich perách. Intenzívna starostlivosť poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičia im lahodnú malinovú a vanilkovo-orieškovú arómu.

Možno si, rovnako ako ja, hovoríte: ,,Veď je to nehygienické, natierať si maslo prstom." Máte pravdu, tiež som ich spočiatku používala iba predtým, ako som išla spať a bola som si istá, že mám ruky naozaj čisté. Veď viete, že som závislá na umývaní rúk, no nie vždy mi to vyjde vtedy, kedy chcem - najmä v práci. A tak som si našla ,,vychytávku". Pery si jednoducho otlačím do dózičky. :))) Tá je, našťastie, dostatočne veľká a pery sa mi tam pekne zmestia. Teraz ich už teda používam pravidelne a na dennej báze.
Aktuálne teda u mňa zvíťazili maslá nad balzamami. Povedala by som, že majú takú hutnejšiu štruktúru. Počas dňa ich, samozrejme, používam viackrát, no ak ich použijem na noc, ešte ráno na perách balzam cítim.

Ak si plánujete v najbližšej dobe zaobstarať nejaký nový balzam na pery, odporúčam vám siahnuť po niektorej z týchto noviniek od LABELLO. Spočiatku si vás získa úžasná omamná vôňa, a potom spokojnosť s tým, ako sa dokáže postarať svoje o pery.


6 komentárov:

 1. mne sa nude ruže veľmi pačia jeden mam essence a mam ho najradšej predtym som rúže nepoužívala ale tieto su užasne, a od gosh sa mi pači aj ten ružový druhy s ľava tak ak sa mi podarí isť do mesta pojdem sa tam pozrieť:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja mám od goshu nejaký oranžový odtieň a ten je nič moc, ale na tieto matné sa musím pozrieť a ak bude nejaký pekný tmavý v ponuke, možno vyskúšam :)
  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež mam jeden odtien tohto ružu od Goshu, tento odtien je dokonalyy :-) Krása !

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja hnedé veľmi nemusím, ale z tých ponúkaných odtieňov ma zaujal ten jemne koralový. Tomu by som dala šancu :)
  Owl Heaven

  OdpovedaťOdstrániť
 5. viac ako ten rúž ma zaujala farba laku, ktorý máš na nechtoch :) pekný. ja moc rúže nemusím, aj keď ich zopár doma mám (od Gosh ale nie) som skôr fanúšik leskov.

  OdpovedaťOdstrániť