9. 11. 2015

Elseve Extraordinary Oil šampón a vyživujúci krém na vlasy


Tým, že Elseve šampóny mám vo veľkej obľube sa vôbec netajím - práve naopak. Rada dám všetkým na známosť, že napriek tomu, že sú pomerne lacnou záležitosťou, sú podľa mňa účinnejšie ako akékoľvek iné - oveľa drahšie produkty.

Experti L’Oréal Paris predstavujú nový, intenzívne vyživujúci šampón Elseve Extraordinary Oil pre suché a veľmi suché vlasy. Hĺbkovú výživu poskytuje šesť vzácných olejov z kvetov. Nový šampón s príjemnou krémovou textúrou vyživuje nielen vlasy, ale i pokožku hlavy. Vlasom dodáva hebkosť a oslnivý lesk.

Oleje dodávajú vlasovému vláknu výnimočnú výživu, ktorá radikálne zlepšuje kvalitu vlasov. Každý olej je výťažkom z rastlín, ktoré sú známe pre svoje blahodárne účinky. Ruža šípová vlasy regeneruje, ľan siaty ich posilní, lotos indický dodáva jemnosť, očistný kvet Tiaré vlasy zvláčňuje, vďaka rumančeku pravému sú vlasy jemné a žiarivé a slnečnica ročná má okrem vyživujúcej funkcii aj antioxidačné účinky.
V novom hodvábnom oleji v kréme Elseve Extraordinary Oil sa taktiež snúbi sila 6 vzácnych olejov z kvetov, ktoré sa po nanesení okamžite vstrebajú do vlasového vlákna a intenzívne ho zvnútra vyživujú až po dobu 48 hodín.

Ľahká hodvábna textúra splynie s vlasmi bez toho, aby ich zaťažovala. Mimoriadna sila vzácnych olejov premení suché vlasy na mimoriadne krásne.

Krém vlasy nezaťažuje, nezanecháva vlasy spľasnuté a nespôsobuje pocit mastnoty. Je vhodný pre všetky typy vlasov.

Tri najobľúbenejšie spôsoby použitia sú:
  • do mokrých vlasov pred aplikáciou šampónu pre intenzívnu výživu
  • do umytých vlasov pred fénovaním pre ochranu pred teplom a zároveň zabráneniu krepovitosti
  • do suchých vlasov pre rozžiarenie a ľahkú úpravu účesu.

Mne sa z týchto spôsobov najviac osvedčil ten druhý, nakoľko si vlasy tepelne upravujem každý druhý deň, je pre mňa nutnosťou použiť nejaký ten ochranný prípravok.
Šampón som žiaľ minula ešte predtým, ako som sa rozpamätala, že ho vlastne ani nemám odfotený, takže na ruke potom uvidíte iba konzistenciu vyživujúceho krému...

Ako ste sa dočítali, táto rada je určená najmä na vlasy príliš suché. Ja mám suché v podstate iba končeky, no produkty mi napriek tomu veľmi vyhovovali a bola som s nimi nesmierne spokojná.

U Elseve produktoch oceňujem hlavne ich neskutočne intenzívnu vôňu, ktorá mi v tomto prípade niekedy pripomínala až parfém. Vlasy mi totiž vždy voňali i na druhý deň po umytí rovnako intenzívne akoby som si ich umyla práve vtedy...
Po úplnom vypotrebovaní šampónu konštatujem, že mi končeky vlasov pekne vyživoval, a neboli už také suché ako kedysi. Verím však, že k tomuto výsledku som sa dopracovala pravidelným používaním oboch týchto výrobkov. 

Čo sa penivosti šampónu týka, nemám vôbec žiadnu "výtku". Pena je bohatá - presne podľa mojich predstáv. Vlasy sú po použití jemné, vyhladené, vyživené a úžasne voňavé. Vyživujúci krém všetky tieto plusy iba zdvojnásobí. Krém nepoužívam na celú dĺžku vlasov, iba tak od polovice ku končekom. Keďže ho aplikujem pred použitím fénu a žehličky na vlasy, to teplo tento krém akoby do vlasov pekne zapracuje. Následkom toho sú krásne lesklé vlasy bez rozdvojených končekov a mimoriadne hladučké. Na jedno použitie mi stačí presne také množstvo, ako môžete v idieť vytlačené na ruke...

Za mňa teda tieto dva produkty určite stoja za vyskúšanie. :)

2 komentáre: