2. 11. 2015

DERMACOL 3D Hyaluron Therapy produkty

Keďže sme už s maminou oba tieto produkty od značky Dermacol minuli, je pravý čas na ich zrecenzovanie. Masku na oči som si ponechala pre seba, a tónovací fluid som na testovanie posunula jej. Ja totiž takéto obdobné produkty neobľubujem, a zase ona naopak ich používa pravidelne s veľkou obľubou...

REFRESHING HYDRATING EYE MASK

Osviežujúca hydratačná maska na oči perfektne rozjasní oblasť okolo očí. Chladivá gélová textúra a kyselina hyalurónová dodá jemnej pokožke extra dávku hydratácie a osvieženia. Vyhladzuje jemné linky pod očami a zabraňuje ich vzniku. Zvyšuje elasticitu pokožky očného okolia . Okamžite odstraňuje opuchy a tmavé kruhy. Intenzívne regeneruje a upokojuje. Pre všetky typy pleti. Bez parfemácie. Bez parabénov. Dermatologicky testované.
Na túto masku som sa veľmi tešila. Nikdy predtým som totiž nič podobné nemala, takže hneď som ju musela vyskúšať. :) Balenie pozostávalo zo 6-tich takýchto "súprav" 2ks - teda pod každé oko jedna časť. Keď som to rozbalila, v tom balení bola nejaká vodička, vďaka ktorej tie masky pekne priľnuli k pokožke. Pôsobiť by sme ich mali nechať 15-20 minút. Ja som vždy nechávala celých 20 minút.

Pásiky, alebo ako ich mám nazvať mali príjemnú vôňu, ktorú bolo cítiť počas celej doby pôsobenia na pokožke. Ja som sa spočiatku bála aj nejako pohnúť, aby mi to nespadlo, no ono to držalo až pokým som ich nedala dolu...
Používať sa odporúča 1-2x týždenne, teda jedno takéto balenie by vám pri používaní raz do týždňa malo vydržať mesiac aj dva týždne.

Ja našťastie nijaké opuchy či tmavé kruhy pod očami nemám, no ten osviežujúci výsledok stál za to. Po priložení masky som pociťovala taký chladivý pocit, ktorý by mal pomôcť práve na tie opuchy... Po úplnom dopoužívaní balenia som však spozorovala pružnejšiu pokožku v okolí očí a aj o niečo viac hydratovanejšiu ako predtým.

Ak ste ešte nič podobné neskúšali - vrelo odporúčam, za ten osviežujúci pocit to fakt stálo. :))
3D HYALURON THERAPY WRINKLE FILLER TONING FLUID

Remodelačný tónovací fluid s čistou sférickou kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovým komplexom zjednocuje farebný tón pleti. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, vypĺňa vrásky a je tak alternatívou hyalurónových injekcií.

Ľahká textúra s OF 30 chráni pleť pred slnečným žiarením, zabezpečuje celodennú hydratáciu a sviežosť pleti a upokojuje ju.

Okamžite viditeľný efekt: už prvý deň zlepšuje pevnosť pokožky o 35 %*, vzhľad výrazových vrások o 12 %*, redukuje povrch vrások o 36 %* a ich hĺbku o 20 %*.

Dlhodobo vracia tvári kontúry, viditeľne vyhladzuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a omladzuje pleť.

*Testované in-vivo.
Ako som už uviedla, testovanie tohto fluidu som prenechala mamine. Mne proste tieto produkty nesedia, rovnako ani ich odtieň mi nesedí. Naopak mamine k jej tónu pleti idú, a nakoľko nepotrebuje veľa zakrývať, na dotónovanie pleti jej úplne postačil aj tento remodelačný fluid. 

Používala ho iba na deň, nakoľko jemne farbí. Štruktúra bola skôr redšia, takže sa ľahučko rozotierala dostratena. Pochvaľovala si, že jej ani po niekoľkých hodinách nezaliezal do vrások, čo jej práve zvyknú robiť niektoré make-upy.

Zlepšenie kvality pleti by však viditeľnejšie mohli pocítiť ženy vo veku 30-40. No aj v mamininom prípade sme si všimli zjemnenie, vyhladenie a povedala by som aj nejaké to vypnutie pleti. Používala ho denno-denne a ani raz mi nespomenula niečo s čím by bola v rámci testovania nespokojná...
1 komentár: