25. 9. 2015

ZIAJA dvojfázový odličovač Olive Leaf a pomarančové telové maslo


Odličovanie ako také veľmi neobľubujem, no vždy sa k tomu "dokopem", pretože ten pocit po ňom stojí za to. Preto uprednostňujem odličovače, ktoré si svoju prácu spravia na vysokej úrovni a najmä čo najrýchlejšie. Svoj obľúbený odličovač už mám, takže iný nehľadám, no tentokrát som vyskúšala dvojfázovú variantu od značky ZIAJA. Poďme sa teda pozrieť, ako obstál v testovaní...

Popis výrobcu znie - Odstraňuje vodeodelný aj veľmi výrazný make-up, príp. divadelné líčenie očí a pier.  Čistí a zároveň ošetruje a posilňuje riasy. Je určený aj pre nositeľov kontaktných šošoviek. Neparfumovaný, neobsahuje farbivá. Vodná fáza – účinne hydratuje a osviežuje jemnú pokožku v okolí očí. Olejová fáza – zmäkčuje epidermis a zabraňuje napínaniu pokožku počas aplikácie. Obsahuje kondicionéry posilňujúce riasy – vitamín E, olivový a ricínový olej. 
Balenie produktu je v peknom zelenom odtieni, takže trošku vytŕča z ostatných produktov, nakoľko väčšina má biele balenie. Mne osobne sa takéto spestrenie páči. Jednoduchosť vzhľadu však zostala, no napriek tomu na obale nájdete všetky potrebné informácie.

Nie som si tak celkom istá, ale myslím, že tento rad, olivový list, pribudol do sortimentu iba nedávno a vybrať si možno z niekoľkých produktov. Ja ale odličovač míňam na ,,hektolitre", tak som sa aj tomuto menšiemu (120ml) potešila.
Ďalšími faktormi pri výbere toho správneho odličovača, okrem kvality a rýchlosti odlíčenia, je, aby mi odličovač nijako nedráždil oči a rovnako po sebe nezanechával suchý pocit.

Ziaja Olive Leaf - pretože je dvojfázový, je potrebné ho pred každým použitím dokonale pretrepať, čo mne, ako odporkyni odličovania, zaberie niekoľko sekúnd, takže osobne preferujem micelárnu vodu.
Oceňujem, že oči skutočne nijako nedráždi a ani nespôsobuje pocit suchých očí či očného okolia. Čo sa týka kvality odlíčenia, aj toto spĺňa na výbornú, no trvá to o čosi dlhšie, kým sa odlíčim ,,do bodky".

Ziaja je však známa svojimi priaznivými cenami, a preto si dovolím tvrdiť, že pomerom kvality a ceny sa môže rovnať i niektorým bežne dostupným odličovačom v drogérii.
Koniec koncov, bola som s ním spokojná, odlíči dobre, len to trvá trošku dlhšie, ako som zvyknutá. Okrem rýchlejšieho odlíčenia by som ale prijala i väčší objem, pretože som zvyknutá na 500 ml či litrové balenia. Toto 120 ml som minula pri dennodennej spotrebe naozaj rýchlo.

Verím, že ste už každá aspoň raz mali vo svojej kúpeľni aspoň jeden ZIAJA produkt. Ja som ich už tiež niekoľko vyskúšala, a dnes si napíšeme o pomarančovom telovom masle/mlieku určenom na každodennú starostlivosť. Poskytuje úľavu veľmi suchej pokožke. Zanecháva príjemnú vôňu a zrelaxovanú pokožku.

Všetky už iste viete, že takéto klasické mlieka/maslá u mňa doma miesto nemajú, pretože všetky ktoré mám používam ako krémy na ruky. Odkedy sú totiž na trhu telové mlieka do sprchy, klasickým sa natriem len fakt príležitostne, a to už musí byť poriadna príležitosť, aby som po ňom siahla. :D
Telové maslo/mlieko má až 400 ml, takže mi nejaký ten mesiac istotne potrvá kým ho miniem. Ak by som ho ale používala na telo, nebol by to problém a spotrebovala by som ho celkom rýchlo.

Naposledy som testovala odličovač, ktorý mal krásne zelené balenie, no teraz sa vraciame k Ziaja klasike, teda bielemu baleniu doplnenému farebným písmom.
Pozitívne hodnotím dávkovač, respektíve pumpičku, vďaka ktorej by sa produkt nemal vyliať ani počas cestovania.

Po vytlačení už cítiť príjemnú vôňu, ktorá je skôr jemnejšia. Osobne mám radšej parfumovanejšie produkty, no táto vôňa určite nikoho neurazí. Výdrž vône je priemerná - po nanesení na ruky ju cítim ešte maximálne takú polhodinku, potom ruky krémujem nanovo. :)
Štruktúra masla je redšia, takže sa ľahko a rýchlo rozotiera a netreba ho nanášať veľa.

Na môj normálny typ pokožky je hydratácia mlieka postačujúca, no v prípade, že si môžem vybrať, preferujem o trochu výživnejšie produkty. Keď už sa premôžem k použitiu, nech to stojí za to. :)

Myslím, že produkt sa vzhľadom k cene a objemu oplatí vyskúšať a na každodenné použitie by mal uspokojiť každú z vás.

1 komentár:

  1. Na kozmetiku Ziaja som pred chvíľkou dokončila recenziu aj ja a som z nich nadšená, na tento odličovač očí sa chystám najbližšie. Pre mňa je zatiaľ top produktom micro-exfoliačný píling, dokonalý zázrak , odporúčam :)

    dawnielicious.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť