20. 9. 2015

GARNIER Action Control thermic 72H sprej

O tejto novinke ste si už v našej sekcii NOVINKY mohli dávnejšie prečítať zopár informácií. Ja som mala tú možnosť otestovať ju, a tak vám prinášam moje pocity. Dostupná je dvoch verziách - roll-on a sprej a ja sa veľmi teším, že som obdržala sprejovú verziu, pretože roll-ony nie sú mojimi obľúbencami.

Garnier predstavuje prvý deodorant, ktorý vám zaručí 72-hodinovú ochranu i vo vysokých letných teplotách až 45 ˚C, pri ktorých bol testovaný.

Garnier sa rozhodol poskytnúť ženám ochranu, ktorá je vysoko efektívna i v horúcich letných dňoch. Vyvinul deodorant so schopnosťou chrániť vaše podpazušie i v extrémnych teplotách. Je celkom jedno či dávate prednosť spreju alebo roll-onu, tento deodorant vás nezradí. Sila 72-hodinového antiperspirantu a deodorantu Garnier Mineral Action Control spočíva v účinnom zložení, ktoré je obohatené o ultra-absorpčný minerál vulkanického pôvodu Mineralit, ktorý garantuje úplne suché podpazušie ihneď po aplikácii. Ide o minerál, ktorý má prirodzenú schopnosť okamžite a dlhodobo absorbovať pot. Mineralit pôsobí ako prírodný Gore-Tex, ktorý účinne vytláča vlhkosť a pritom umožňuje pokožke dýchať. 
 
Pokračovanie TU.

2 komentáre:

  1. Garnier jsem si taky dřív kupovala :) Teď mám ráda deodorant od Fa a nejvíc mám ráda tuhou Rexonu Maximum Protection :)

    Ili Libertad

    OdpovedaťOdstrániť