20. 6. 2015

MARY KAY Lash Love a Ultimate riasenky

Pokračujem v recenzovaní riaseniek a dnes to budú práve tie slávne od MARYKAY. Nakoľko som bola doteraz komplet so všetkými testovanými produktami tejto značky veľmi spokojná, už dopredu som si teda bola istá, že tomu inak nebude ani tentokrát, a nemýlila som sa :) 
Testovala som dve nasledovné verzie - Ultimate - objemovú riasenku a Lash Love - predlžujúcu riasenku.
Oficiálny popis oboch riaseniek je nasledovný:

ULTIMATE
Špeciálne zloženie extrémne zvyšujúce objem a hustotu vytvára vzhľad dlhých, plných a dokonale oddelených rias po celý deň. Nezlepuje riasy, nerozmazáva sa, nevytvára na riasach hrudky. Oftalmologicky testovaná, vhodná pre nositeľky kontaktných šošoviek. Klinicky testovaná, vhodná pre citlivé oči. Bez parfumácie.

LASH LOVE
Dodajte Vašim riasam dĺžku! Vďaka tejto riasenke dosiahnu Vaše riasy maximálnu dĺžku a okamžite tak docielite ich výrazný vzhľad. Exkluzívne zloženie s komplexom Panthenol-ProTM a vitamínom E posilňuje, spevňuje a vyživuje riasy. Bez parfumácie. Netvorí žmolky a nezlepuje riasy. Oftmatologicky testované, vhodné pre užívateľky kontaktných šošoviek.
To, že si nanášam VŽDY a za každých okolností dve vrstvy riasenky asi nikdy nezmením, a v tomto prípade mi najviac vyhovuje ak tieto riasenky vzájomne skombinujem :)) Ako budete vidieť na fotografiách nižšie, Lash Love mi dodala skôr dĺžku, a zase Ultimate viac objemu, preto ma raz napadlo, že ich skúsim spojiť, a tak sa mi snáď podarí dosiahnuť aj objem aj dĺžku, a fakt to funguje :) A toto rovnako odporúčam aj Vám – ak nie ste spokojné s efektom, ktorý Vám tá daná riasenka spraví, skúste ju spojiť s ďalšou, respektíve, takto si prestriedajte celú Vašu zbierku a uvidíte, ktorá kombinácia sa Vám na očiach zapáči najviac – funguje to, môžete mi veriť :)
Riasenky určite zaraďujem k tým kvalitnejším, nakoľko to čo sa nachádza v popise aj skutočne spĺňajú, a čo najviac oceňujem je tiež to, že nijako nedráždia moje citlivé oči! Tak ako ľahko sa nanášajú, idú aj bezproblémov dolu. Pravdaže k tomu treba odličovač, teda cez deň, keď majú - držia ako sa na kvalitné produkty patrí, a zase večer s nimi nie je príliš veľa práce pri odličovaní, takže nepríjdete o zvyšky nervov :)
Taktiež oceňujem, že kefky riaseniek sú klasickej veľkosti a nie sú to teda žiadne MEGA kefy, aké v poslednej dobe zvyknú vyrábať niektoré značky - a práve tie mi absolútne nesedia. Nech som skúšala už akékoľvek značky a typy riaseniek, nevyhovovala mi jedna jediná, ktorá by mala takú MEGA kefku. Poznám však ženy, ktoré na ne nedajú dopustiť, teda je to veľmi individuálne, a všetko závisí od typu našich rias a našich požiadaviek na výsledky!
ULTIMATE je taká klasika, zatiaľ čo LASH LOVE má kefku silikónovú a zaoblenú, takže vie riasy pekne vytočiť.

Oceňujem aj čierne odtiene riaseniek – tým myslím skutočne čierne :) A napriek tomu, že sú tak výborne pigmentované, nešpinia mi okolie rias pri líčení horných ani dolných rias, čo väčšina riaseniek zvykne robiť najmä keď sú úplne nové. S týmito som však bola v pohode od prvého momentu...

Záver by som teda ukončila nasledovne – ani tieto produkty ma nesklamali, tak ako aj všetky doterajšie, ktoré som mala, takže značke patrí môj obdiv a sama som zvedavá, kedy sa ku mne dostane niečo s čím spokojná nebudem... :)  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára