30. 6. 2015

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+

BIODERMA si pre nás každoročne pripravuje veľmi veľa noviniek. Jednou z nich je aj tento Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+, ktorý je dostupný v troch verziách, a to - netónovaný, tónovaný svetlý a tónovaný tmavý.

Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ je maximálna solárna ochrana pre všetky typy pleti, vrátane mastnej, intolerantnej, svetlej s pehami a pre pleť vystavenú intenzívnemu opaľovaniu. Nová reofluidná textúra zaisťuje veľmi komfortnú a spoľahlivú aplikáciu.

Vlastnosti:
 • Veľmi vysoká UVA / UVB ochrana
 • Zmatňujúci efekt
 • Dlhodobý hydratačný účinok
 • Bojuje proti predčasnému starnutiu pleti
 • Nezanecháva biele stopy ani mastný film
 • Ultra-ľahká textúra
 • Excelentná tolerancia
 • Fotostabilná
Ja osobne mám s produktmi BIODERMA iba tie najlepšie skúsenosti. Avšak čo sa produktov na opaľovanie týka, uprednostňujem radu Photoderm Bronz, ktorá mi vyhovuje úplne najviac!

Ešte pred samotným recenzovaním by som však rada upriamila pozornosť na spotrebu produktov na opaľovanie, ktorá je veľmi dôležitá!
 
Nedávno som sa totiž išla kúpať k sestre a pri prezliekaní sa do plaviek som jej v kúpeľni zahliadla opaľovacie mlieko, hádam spred 4 rokov, ktoré som jej dala. A keď som ju oboznámila s možnými rizikami, aj tak na mňa nedala a má ho tam naďalej...
Preto Vás prosím, aj keď sa možno po použití krému/mlieka na opaľovanie nevyhádžete alebo čokoľvek podobné, nepoužívajte ho. Väčšina takýchto produktov má totiž spotrebu cca 6 mesiacov, a potom strácajú všetky ochranné vlastnosti, takže ak sa aj natriete, nie je vám to nič platné!!!
Toľko k môjmu upozorneniu a môžeme už teda pomaličky prejsť k recenzovaniu :)
Ako vidíte, na ukážku vám ponúkam všetky tri dostupné verzie. Neviem či sú niekde dostupné vzorky týchto krémov, no ak si nie ste isté odtieňom, odporúčam radšej siahnuť po netónovanom. Avšak chcela by som pochváliť najmä ten svetlý, ktorý je v tomto prípade skutočne svetlý, nie ako kompaktný make-up v totožnom odtieni. No skutočnosť bola úplne iná, pretože pôsobí dosť tmavo!

Ten tmavý odtieň je na mňa pritmavý, takže ten poputoval na testovanie maminke, ktorá sa vôbec nenatiera produktmi na opaľovanie a keďže sa do toho veľmi nevyzná, nahovorila som jej, že je to make-up :)) Je tak nevedomky chránená proti slniečku aspoň na tvári!
Ja používam striedavo buď netónovaný alebo ten svetlý odtieň. Ak som doma, použijem netónovaný a keď idem medzi ľudí, tak tónovaný, nech trošičku prekryjem nedokonalosti pleti. :))

Páči sa mi na nich, že sa rýchlo vpijú do pleti, nezanechávajú mi na mojej mastnej pleti mastný film, teda zbytočne ju ešte viac nepremasťujú...

Možno trošičku mi chýba parfumácia, pretože rad Photoderm Bronz zvykne byť príjemne parfumovaný... Ale už som si zvykla! :))


A rovnako by som prijala, ak by boli v ponuke aj krémy s menším ochranným faktorom. Síce tento väčší určite nie je na škodu, no nakoľko nepotrebujem takúto vysokú ochranu, pokojne by mi postačila aj 30 :) 


Bioderma u mňa vedie už niekoľké leto v poradí a aj napriek tomu, že testujem aj mnoho iných značiek, vždy sa najradšej vraciam práve k produktom Bioderma. Pri nich som si totiž najistejšia, že ma perfektne ochránia a postarajú sa mi o pleť!  

1 komentár:

 1. aj ja som veľmi spokojná...presne si pamätám na tie minuloročné...a efekt týchto je oveľa lepší...pekná nelesklá, ale stále dokonale chránená pleť...palec hore

  OdpovedaťOdstrániť