4. 5. 2015

MAYBELLINE Lash Sensational + Brow Drama riasenky

Pokračujeme v riasenkových recenziách, avšak dnes to bude moja totálna favoritka spomedzi všetkých testovaných! Lash Sensational od Maybelline si ma získala od prvej aplikácie, a rovnako spokojná som aj s BrowDrama riasenkou na obočie.

So značkou Maybelline - mám na mysli jej riasenky, som mala doteraz iba dobré skúsenosti, a úprimne môžem napísať, že mi všetky do jednej, ktoré som doposiaľ mala sadli viac ako na výbornú! Pri nich siahnem vždy na istotu bez pocitu, že by som mohla niečo pokaziť...
Štetinky kefky sú zakrivené tak, aby zachytili každú riasu, i tú úplne najmenšiu. Má veľmi výraznú čiernu farbu, vďaka ktorej bude Váš pohľad pôsobiť elegantným a nezabudnuteľným dojmom - a toto ja môžem veď viete, keď sa na obale píše BLACK, skutočne to tak aj musí byť. Ak nie - produktu pripisujem mínusový bod...
Ako vidíte, kefka je zakrivená, a mne osobne sa najlepšie líči s tou vnútornou stranou. Nikdy sa mi nestalo, že by som sa počas líčenia nejako ušpinila v okolí očí! Takisto chválim zloženie, ktoré oči nijako nedráždi, a napriek tomu, že ja riasenka čierna ako uhoľ, odličuje sa veľmi ľahko a rýchlo.
Už prvá vrstva vyzerá veľmi dobre, no ja vždy aplikujem dve vrstvy, nech to má grády :)) Nemám k nej najmenšiu výčitku, pretože je SKVELÁ :) Aktuálne už používam druhé balenie, čo teda svedčí o mojej spokojnosti s touto novinkou na našom trhu. Vyskúšali ste ju už tiež, ako ste spokojné Vy?
Prejdeme k riasenke druhej - Brow Drama, táto je ale určená na obočie, ktoré som si donedávna vôbec neupravovala. Potom som skúsila vosk, a aktuálne už používam len túto riasenku, pretože aplikácia je bleskurýchla, nemusím sa obávať, že by som to nedaj Bože prehnala - prosto efekt je veľmi pekný a prirodzený.
Riasenka obsahuje špeciálnu kefku, ktorá dokáže naniesť farbu tak, aby sa dostala ku každému chĺpku a pokryla tak celé obočie. Ja mám odtieň MEDIUM BROWN, a i keď mám svoje riasy čiernej farby, odtieň mi sedí. Inak si ani neviem predstaviť, že by som použila nejaký klasický čierny odtieň na obočie, to by som vyzerala ako Brežnev :D 
Veľmi oceňujem, že počas dňa nie je potrebné sa nijako opravovať, skvele drží tvar a nestráca na intenzite pokojne aj do neskorého večera - veď presne toto my ženy potrebujeme, súhlasíte somnou? 
Používam ju tak, že si najskôr tou menšou časťou nanesiem farbu, a potom tým širším zaobleným koncom to pekne celé dotvarujem do finálnej podoby. Podstatné však je, nejaké obočie aj mať, lebo inak by sa Vám farba nemala kde zachytiť...

Tak, moje aktuálne COMBO už poznáte, preto budem rada, ak sa aj Vy podelíte somnou o to Vaše - teda NAJ riasenku, a produkt, ktorým sa Vám najlepšie upravuje obočie...?

7 komentárov:

 1. mna by zaujimalo,ako často meniš riasenky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. neviem ako presne bola tvoja otázka myslená? :) ale aktuálne ich mám cca 26 čo som tak narýchlo spočítala - ale to len kvôli špeciálnemu riasenkovému testu, inak ich mám naraz tak max. 5 :)) a striedam podľa nálady

   Odstrániť
 2. Prostě wow. Řasenka velmi hezky natočí a jestli uvidím další takové recenze, tak si ji asi půjdu koupit. Dost se mi líbí. :-)
  giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne mihalničky, aj špirála veru vyzerá za vyskúšanie. Ja najčastejšie používam riasenky z Oriflame, veľmi rada mám ale aj Astor Air Max, ale už som ju dlho nemala, a Miss sporty v žltom obale...na obočie iba klasickú ceruzku.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vypadá dobře :))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tuhle řasenku od Maybelline mám a rozhodně i přijde fajn :)

  Giveaway + Make-up speciál 2.část

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Brow drama som si chcela kúpiť, pretože ma to zaujalo, no keď som si pozrela tú kefku, tak som si nevedela predstaviť ako si s tým poradím. Na obočie mám rada malé kefky. Ale stále na týmto produktom uvažujem a po tejto recenzii si ho zrejme aj kúpim :)
  pinkshaaark

  OdpovedaťOdstrániť