7. 5. 2015

Matné ORLY novinky!

Všimli ste si už v regáloch DM-ky aj tieto matné novinky od ORLY? Ja Vám dnes prostredníctvom fotografií predstavím 4 nové odtiene kolekcie COLOR BLAST, pretože každý z nich má niečo do seba! I keď tieto matné nadlaky v odtieňoch - Green Flakie Matte top + Pink Flakie Matte Top sa mi najviac hodia na biely lak, bohužiaľ aktuálne som vyhlásila pátranie po tom pravom, keďže so žiadnym nie som spokojná :( Rozhodla som sa teda aspoň v jednom prípade skúsiť si natrieť iba špičky nechtov, no keď sa konečne ku mne dostane kvalitný biely lak, tieto laky budú prvé s ktorými ho vyskúšam!
Nadlaky sú akoby šupinky, ktoré sa mi páčia okrem klasickej matnej verzii aj vo verzii lesklej. Jednoducho keď mám chuť, aplikujem ešte topcoat a nechty sa lesknú :)) Vyzerajú zaujímavo tak či onak... Budem sa opakovať, no znovu sa budem pri tejto značke opakovať, ale počas lakovania nemám žiadny problém. Dokonca niektoré laky, ktoré mám ešte od minulého roku vôbec nehustnú - majú teda rovnakú konzistenciu aj po tak dlhom čase, takže ak hľadáte niečo kvalitné možno aj čo sa tohto hľadiska týka, úprimne Vám ich môžem odporúčať!
Oba topcoaty, nemajú iba číry základ, no trošičku farbí, tento tak mentolovo, a ružový ružovo. Odtieň GREEN hádže odlesky okrem tyrkysovej aj do modra a fialova, a odtieň PINK tiež do tyrkysova, zlata, modro-fialova :)) To sú teda vysvetlivky, ale chápeme sa hádam :D
Ružový som skombinovala s ďalším novým odtieňom Purple Matte Satin, ktorý obsahuje aj drobnú perleť, ktorú veľmi v tejto matnej verzii nevidno, no o čosi viac sa vyníma, ak na lak nanesiem ešte topcoat, a najmä teraz, keď je vonku už konečne teplúčko a svieti slnko mám nechtíky (skoro vždy) tip-top :))
A na záver taký "metalový" odtieň Gunmetal Matte Satin, ktorého som sa spočiatku trochu bála, či sa mi bude po nalakovaní páčiť, ale keď uvidíte nasledujúce fotky, pochopíte, že je to krásny elegán! Neviem to celkom presne popísať, ale akoby bol základ plný striebornej perlete. Rovnako ako ten fialový, tiež som skúsila naniesť sem-tam i topcoat takže môžete vidieť, ako pôsobí v lesklej verzii. Podľa mňa je veľmi zaujímavý a žiadny jemu podobný v zbierke nemám, takže sa teším :)
Potom mám ešte takéto zdobiace pero - ale ja som už dopredu vedela, že som na toto totálne nemehlo, takže sa mi zatiaľ žiadny schopný výtvor nepodaril :(( Snáď raz sa toho dočkám a budem si vedieť vytvoriť niečo podobné:
No a už fakt úplne záver :)) Nebudem už veľa písať, jednoducho si len pozrite nasledovné video. Mňa najviac zaujala tá samovyhladzovacia technológia - to by bolo ako pre mňa stvorené :))) Dostupné by mali byť tieto novinky od budúceho týždňa. AMEN :)

4 komentáre: