27. 4. 2015

VICHY Ideália Skin Sleep regeneračný nočný balzam

Táto novinka od VICHY prišla ako na zavolanie, doslova! Zmenila som totiž odličovač očí, a pravdepodobne to bude ním, no ráno sa budím s vačkami pod očami, takže to vôbec nie je príjemný pohľad do zrkadla.
 
Ideália Skin Sleep napomáha k žiarivej, hladkej a oddýchnutej pleti po prebudení. Určená je najmä na mdlú a nerovnú pleť, s drsnou textúrou. Výsledkom po použití je teda ideálna kvalita pleti, dokonca aj po nekvalitnom spánku. Je vhodný pre všetky typy pleti, i pre citlivú. Je hypoalergénny, s termálnou vodou z Vichy a bez obsahu parabénov. 
Ak nespím minimálne 8 hodín, je to na mne vidieť. Nie vždy si však môžem dopriať takýto komfort, a preto mi takéto vychytávky, ako je práve tento krémik vždy zlepšia náladu. Najprv som nechcela veriť tomu, že by naozaj niečo mohol dokázať, avšak po pár dňoch pravidelnej aplikácie sa výsledky dostavili, a skutočne nevyzerám tak unavene a nevyspato ako predtým.
Vďaka ľahkej balzamovej textúre sa jednoducho nanáša a v podstate okamžite vpíja do pleti, ktorú zanechá príjemne prevoňanú a hladkú. Páči sa mi, že nie je veľmi premasťujúci, a tak sa ráno nebudím s mastnou T-zónou. No naopak pleť pôsobí skutočne zrelaxovane aj vtedy, ak som spala menej ako mojich obľúbených 8 hodín :))
Krém má jemne naružovelý odtieň a po privoňaní k nemu skutočne výraznú, peknú vôňu, ktorú už po nanesení cítiť iba minimálne. Myslím, že tá vôňa je podobná vôni inému VICHY produktu, no za svet si neviem spomenúť, ktorý by to mohol byť... 
Najskôr som si myslela, že je tento krém určený len pre zrelšie ročníky, preto ma o to viac potešilo, že je vhodný pre všetky vekové kategórie, takže pôvodný zámer posunúť toto testovanie znova mamine som po nájdení všetkých informácií o kréme zamietla a vrhla sa do testovania sama. A môžete si byť isté, že to určite neľutujem, a všetkým Vám ho odporúčam vyskúšať, nebudete ľutovať :)

4 komentáre:

 1. používam klasickú Ideáliu a veľmi mi vyhovuje :) určite vyskúšam aj túto

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krém vypadá velice zajímavě :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá sympaticky, rozhodně jej jednou moc ráda vyzkouším :)

  Make-up speciál - 1. část

  OdpovedaťOdstrániť