7. 4. 2015

Pán doktor

Je pre mňa ťažké nájsť nejakého účinného pomocníka na akné. Aj pri tomto som spočiatku mala pocit, že za to nestojí, avšak s kombináciou Phlips VisaPure odvádza vynikajúcu prácu a tak si posledný mesiac všímam na tvári dosť znateľné zmeny, ktoré si všíma aj moje okolie, takže sa teším ako blška :))
Tento a.A Aqua  korektor proti akné mám cca tretí mesiac, a na to, že má iba 15ml som si pred samotným testovaním naivne myslela, že viac ako mesiac mi isto nevydrží a pozrite sa na neho! :) I keď sa odporúča používať ho 2x denne, ja ho aplikujem iba večer, aj to nie pravidelne. Prosto keď cítim alebo vidím, že sa mi na pleti chce objaviť nejaký pupáčik, siahnem po ňom.
Balenie asi ani lepšie nemohlo byť vymyslené. Netreba totiž produkt aplikovať prstami. Stačí jedno kliknutie, a produkt sa objaví na "dávkovači", priamo z ktorého ho nanášam na konkrétne problémové oblasti. Ak stihnem pupáčik zaregistrovať dostatočne skoro, keď ho ešte nevidno, korektor si s ním dokáže poradiť tak efektívne, že cca po 2 použitiach sa na svetlo sveta ani nedostane. A v prípade už viditeľných pupákov zase celý proces zmiznutia skvele urýchluje.
"Tento hydratačný gélový korektor obsahujúci vysoko účinné biomimetické peptidy a AHA a BHA kyseliny,  poskytuje intenzívnu a efektívnu redukciu zápalových prejavov kože. Peptidy a prírodné rastlinné výťažky upokojujú pokožku a zlepšujú textúru pleti, podporujú jemné odlupovanie odumretých kožných buniek, sťahujú póry a znižujú akútne prejavy akné. Súčasne pôsobia aj ako prevencia jeho vzniku."
Pleť zbytočne nevysušuje, ľahko a rýchlo sa vstrebáva. A vďaka VisaPure môže účinkovať oveľa hlbšie, takže výsledky sú vynikajúce. Už sa len zbaviť starých jazvičiek po akné a pórov, a bola by som so svojou pleťou aj v celku spokojná... :)) Držte palce!
Kúpiť, prípadne pozrieť si celú ponuku môžete na www.medaprex.sk.

2 komentáre: