14. 4. 2015

DERMACOL podkladová báza pod riasenku

Po vyskúšaní ARTDECO podkladovej bázy pod riasenku som inú ani neskúšala, až cca začiatkom tohto roka mi v rukách pristála táto LASH BOOSTER od Dermacolu. Už z prechádzajúcej skúsenosti som mala veľmi vysoké nároky, a tak som sa hneď pustila do testovania s obrovským očakávaním.
Ako vždy, na začiatok oficiálny popis: "Riasy okamžite maximalizuje a zosilňuje účinok riasenky. Riasy predĺži, zhustí (dodá objem aj tým najtenším riasam) a natočí. Plastová kefka s hrebienkom oddeľuje jednotlivé riasy, uvoľňuje optimálne množstvo hmoty a umožňuje jej precízne nanesenie od korienkov rias až ku končekom. Rýchloschnúca krémová textúra nevytvára hrudky, nedrobí sa a neopadáva. Špeciálne vosky a polyméry zlepšujú priľnavosť k riasam, spevňujú a fixujú ich natočenie. Glycerín a arabská guma podporujú hydratáciu."
Balenie je fajn, nie je čo vytknúť. Rovnako mi vyhovuje kefka, ktorá má špic trošku zúžený ako zvyšok, takže sa ňou dajú dobre nalíčiť i riasy v kútiku oka. V podstate z tohto hľadiska je všetko v poriadku, avšak bohužiaľ, efekt po nanesení riasenky nie je absolútne žiadny :( Čítala som už zopár recenzií na túto bázu a všetky boli záporné, ale povedala som si, každej sedí niečo iné, preto je najlepšie si to vždy vyskúšať na sebe a až potom posudzovať...
Nehádzala som flintu do žita a skúsila som túto bázu skombinovať s rôznymi riasenkami(bolo ich tuším 6 či 7) a výsledok bol totožný ako pri prvom pokuse :( Ťažko nájsť podkladovú bázu pod riasenku, aspoň čo som pozerala v e-shopoch, je ich celkom málo, a ak aj áno tak ceny sa pohybujú nad 20€... Nič to však, pretože ja ostávam verná svojej Artdeco báze, ktorá si svoju prácu robí na výbornú! :))

Inak keď tak premýšľam, toto je moja asi úplne prvá zlá skúsenosť s Dermacol produktami ako takými... Zaujíma ma preto aj Váš názor ak ste túto bázu skúsili, či ste zbadali aj nejaký efekt na riasach, alebo to bolo rovnaké ako u mňa??

1 komentár: