31. 3. 2015

PLAYBOY VIP PLATINUM EDITION

Moja posledná PLAYBOY recenzia nebola veľmi kladná, ale ako som v nej písala, pánske produkty ma vždy vedia svojou vôňou potešiť. Môj synovec fičí na produktoch tejto značky, takže vždy keď vyjde nová kolekcia, kúpim mu ju :)) A ako vždy, aj teraz sa tejto novinke VIP PLATINUM potešil.
Vôňu týchto noviniek by som zaradila skôr k jemnejším, tlmenejším, ale rovnako pekne voňajúcim ako je u iných výraznejších. Aby ste si vôňu ako tak vedeli "predstaviť", pridávam oficiálny popis zloženia :)
Orientálna svieža vôňa sa otvára pôsobivým prívalom intenzívnej sviežosti chladivej energitickej zmesy bergamotu, brezových a cédrových lístkov. Srdce dodáva čistý, žiarivý pocit s jasnými aquatickými nôtami, ktoré sa spájajú so šťavnatým zeleným jablkom a akordom krehkých lístkov fialky. Nasleduje hlboko zmyselná stopa hrejivých nôt santalového dreva, dekadentnej pralinky a opojných tonka bôbov.
Osobne si myslím, že svojou vôňou sú vhodné či už pre mladšiu, no rovnako i staršiu generáciu :) Prosto sa hodí každému veku... Produkty sa vzájomne perfektne dopĺňajú, a najlepší výsledok určite dosiahnete kombináciou všetkých troch naraz. A aj keď tieto produkty nie sú nijako horibilne drahé, páči sa mi na nich ich skvelá dlhodobá výdrž, ktorá častokrát chýba aj u drahších toaletkách či parfémoch, takže naozaj nie vždy platí - čím drahšie tým lepšie...
Tvar balenia je nezmenený - aspoň teda nebadám nejaké veľké výkyvy, čo tak prechádzam pamäťou, vyzerá to byť nestarnúca klasika pánskych produktov Playboy :)) Ale veď povedzme si narovinu, muži nie sú v tomto nijako náročný, takže aj keby to boli neviem aké obyčajné balenia - hlavne, že to umyje a dobre vonia a je všetko v poriadku :))
Ak mám správne informácie, táto edícia by mala byť dostupná už od začiatku marca, takže ak chcete potešiť svojho miláčika či niekoho blízkeho, vrelo odporúčam. Myslím si, že táto vôňa sadne každému, a po obdarovaní nebudú žiadne frfľačky :))
Zhodneme sa v tom, že tieto pánske Playboy vône sú zakaždým zaujímavé a príjemne voňavé, alebo sa nájde niekto, kto somnou súhlasiť nebude? :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára