8. 3. 2015

NOVINKA! L´ORÉAL PARIS Skin Perfection Advanced Correcting sérum

V októbri ste mohli na predajniach zhliadnuť novú ružovú sadu od L´oréal Paris, ktorá sa skladá zo štyroch nasledovných produktov - sérum, denný hydratujúci krém, očný krém proti kruhom pod očami a BB krém 5 v 1. Dve z noviniek sú v plastovom obale, a dve v takomto krásnom sklenenom.
Ja som testovala sérum Skin Perfection, ktoré od začiatku testovania stále používam ráno i večer. S recenziou som sa schválne neponáhľala, a píšem ju po vyše mesačnom neustálom používaní.

Už pred samotným používaním som na blogoch čítala samé pochvalné recenzie, takže bola veľmi veľká pravdepodobnosť, že sklamaná nezostanem...
Táto ružová rada s názvom SKIN PERFECTION je určená pre vekovú kategóriu 20-30 rokov(teda aj pre mňa), kedy pleť začína pociťovať prvé známky starnutia. Ponúka viditeľné zlepšenie pleti, redukciu viditeľných pórov, vyrovnanie tónu pleti, kontroluje začervenanie a obnovuje povrch epidermis.
Vďaka obsahu korektívnej látky LR 2412 preniká do všetkých vrstiev pokožky, optimalizuje štruktúru pleti, a tým viditeľne zlepšuje jej celkovú kvalitu. Je výsledkom 10 ročnej expertízy v laboratóriách L´Oréal a ponúka kombináciu dvoch zásadných výsledkov – dokonalú pleť na dotyk a perfektný výsledný efekt na pohľad.
Určite však z osobnej skúsenosti odporúčam najlepšie kombinovať vždy celú sadu produktov, aby ste dosiahli čo najviditeľnejšie výsledky. Ja približne rovnako dlho ako toto sérum používam aj čistiacu kefku na tvár, vďaka ktorej sa sérum dostane ešte hlbšie do pleti, takže výsledky sú po vyše mesačnom používaní viditeľné.
Neviem, či si spomínate, no v niektorej z predošlých recenzií som sa sťažovala, že sa mi v poslednom čase neskutočne zväčšili póry a boli ako také menšie krátery. Riešila som to vytláčaním - neviem či to bola najlepšia možnosť, no aspoň som po tom mala lepší pocit čistejšej pleti :D Teraz netvrdím, že póry zmizli nadobro, no sú podstatne menšie, a už mi z nich ani nejde nič vytlačiť - takže tomuto sa teším najviac, pretože póry nemám iba na nose, no pokračujú mi aj na líca - pod oči a to už skutočne nevyzeralo vábne, keď mám byť úprimná...
Veľmi sa mi páči aj vôňa, ktorú cítiť aj po nanesení na pleť - je taká zvláštna nezvyčajná, a možno práve preto si ma získala - nie je to síce podstatná vlastnosť, no príjemná parfumácia isto poteší.  Oveľa viac však oceňujem pumpičkové dávkovanie, ktoré je podľa mňa tou najlepšou voľbou - doslova neznášam, keď musím do krému na ruky "pchať" prsty. I keď si ruky pred aplikáciou poriadne umyjem, nepripadá mi to najhygienickejšie...
Cez priehľadné balenie naviac vidno koľko som už zo séra spotrebovala, takže sa nemusím báť, že by sa mi "nečakane" minulo, a nemala by som zaň žiadnu náhradu.

Po mesiaci mám pocit, že je moja pleť podstatne čistejšia - najviac ma to potešilo, ako som už písala v oblasti s pórmi. So zjednotením odtieňu pleti nejaký problém zatiaľ nebadám, no začervenané miesta mávam pravidelne po akné, resp. v jeho priebehu, a tu som tiež spozorovala nejaký ten badateľný rozdiel. So sérom som teda spokojná, a určite by som si zakúpila ďalšie balenie!
Keďže je to sérum, je jasné, že konzistencia je redšia a na použitie ho stačí máličko. Do pleti ho stačí len úplne jemne vmasírovať, a behom chvíľočky sa do nej vsaje, takže je možné okamžite aplikovať aj make-up, a v tom prípade slúži výborne ako podklad... 

3 komentáre:

  1. no musím povedať, že celkom zaujalo, tiež roky bojujem s pórmi ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Taky jsems ním moc spokojená..vlastně i s denním krémem:))

    OdpovedaťOdstrániť
  3. musim uznat, ze v loreal vedia ako na dizajn :)

    OdpovedaťOdstrániť