30. 3. 2015

L´oréal Paris Miss Manga Punky a mono očný tieň

Tentokrát Vám predstavím dve horúce novinky od značky L´oréal Paris, a teda recenzovať budem mono očný tieň Color Riche Les Ombres Pure a riasenku Miss Manga Punky
Vďaka týmto dvom produktom možno vytvoriť veľmi pekné jemné, no zároveň výrazné líčenie, ak sa trochu viac pohráme s aplikáciou riasenky, takže je len na Vás či rady experimentujete, alebo ste skôr za klasiku :))
Začala by som teda rovno mono očným tieňom v odtieni 205 NUDE, ktorý ak zaradím odtieňovo, tak je to v podstate do zlata ladený odtieň. 
Tieň sa nachádza v aktraktívnom zlatom balení, avšak jeho štruktúra je trošku iná, na aké som bola doteraz zvyknutá - táto je totiž púdrovo-gélová. Prvotný rozdiel s bežnými tieňmi som postrehla v tom, že tieň sa vôbec nepráši. Spolu je v ponuke 10 odtieňov - 4 odtiene Matte, 4 Nude, 1 smoky a 1 netradičný Lumiere.
Odtieň je teda jeden z tých jemnejších, takže ho je možno použiť samostatne, no rovnako sa dá výborne aj skombinovať s inými odtieňmi. Ja som ho na fotografiách aplikovala bez použitia iných, aby vynikol v celej svojej kráse.
Jednoducho sa nanáša, počas dňa sa nezhlukuje do záhybov, a krásne rozžiari a rozjasní pohľad - to mi musíte dať za pravdu :)) Presne takéto odtiene sú v mojom "repertoáry" na TOP priečkach, takže v tomto smere určite nie je čo vytknúť. S použitím podkladovej bázy nestráca až do odlíčenia na intenzite a drží pekne na svojom mieste, takže z mojej strany je s touto novinkou iba spokojnosť! :)
Druhým najdôležitejším produktom pri líčení je riasenka. A tak sa lepšie na zúbok pozrieme riasenke Miss Manga Punky, ktorá sľubuje jedinečný rebelský look s veľkými očami v štýle bábiky  z japonského komiksu, a to vďaka zväčšenému priestoru medzi štetinkami kefky. Táto špeciálna kefka má kužeľovitý tvar, aby zachytil každú riasu.
Priznám sa, že som sa toho aplikátora spočiatku celkom zľakla, a bála som sa, že budem mať riasy celé polepené a proste, že to bude jedna veľká katastrofa :)) Našťastie sa však nič také nekonalo - práve naopak, riasy, ako budete mať možnosť zhliadnuť na fotografiách nižšie sú veľmi prirodzené, no zároveň doplnené objemom a dĺžkou. 
Napriek tomu, že som žiadnu podobnú kefku nemala, sadli sme si od prvého okamihu, a tak ako som sa spočiatku obávala, som teraz veľmi veľmi spokojná. Riasenka nie je ani príliš mokrá ani suchá, teda zlatá stredná cesta, čo aj mne vyhovuje najviac.
Pred použitím každej riasenky - už zo zvyku používam klieštiky pre vytočenie rias. Ak ste ešte neskúšali - určite odporúčam, pretože možno v niektorých prípadoch i keď minimálne - isto to bude mať svoj efekt. Možno aj vďaka nim mi táto riasenka drží riasy v takom tvare, ako sú aj tesne po nalíčení. Vôbec sa počas dňa nedrolí, neopadáva pod oči, a nijako oči nedráždi! Takže sa čoraz viac, i keď som donedávna veľa produktov tejto značky odskúšaných nemala, presviedčam o jej kvalitách a teším sa z každého ďalšieho produktu v mojom kozmetickom kufríku!

3 komentáre:

 1. Na tú riasenku som bola zvedavá... a uvažujem o jej kúpe... Ale teraz ma viac zaujal ten očný tieň. Farba je to krásna a po tvojej recenzii si ho musím zaobstarať!
  pinkshaaark

  OdpovedaťOdstrániť
 2. L´oreal riasenky mám rada, ale skôr také, ktoré robia prirodzenejšie riasy :) tieň je pekne pigmentovaný :) btw. krásny veľkonočný look blogu ! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Riasenky od L'oreal veľmi rada, práve dnes som si kúpila Miss Manga, ale tú ružovú. V Rossmanne mali akciu 1+1 zadarmo, tak sa to dosť oplatilo. :)
  ChristyShades

  OdpovedaťOdstrániť