25. 2. 2015

PLAYBOY Play It Sexy Pin Up Collection

Recenzie na tieto novinky ste už iste na blogoch videli, no dnes Vám prinášam aj ja svoj stručný názor na ne. S Playboy to dokonca bola moja prvá skúsenosť, avšak zvyknem produkty tejto značky kupovávať synovcovi :) Balenia sa mi vždy páčia aj tie pre ženské pokolenie, ale nejako som po nich doteraz nesiahala... Z dôvodu neznámeho...??
Najviac som spokojná so sprchovým gélom, ktorý trošičku vonia po kokose. Veď ma poznáte - vôňa je u mňa pri sprchových géloch tá najdôležitejšia :)) Toaletná voda mi žiaľ nesadla, je skôr pre mladšie ročníky. Aspoň na mňa je až príliš sladká... Keď som bola mladšia toto bola presne vôňa, po ktorej som pravidelne, resp. denne siahala, no teraz mám už iné "chute"... 
Žiaľ, rovnako mi nevyhovuje ani parfumovaný deodorant, pretože deodoranty všeobecne nepoužívam - nestačia totiž na moje potenie, takže antiperspirant je nevyhnutnosť :)) Výborne však plní svoju voňavú úlohu u nás na toalete namiesto osviežovaču vzduchu :)
Určite však túto značku nezatracujem a pri najbližšej príležitosti privoniam k ostatným toaletkám, pretože verím, že toto bol len "nešťastný" výber... Pretože tie pánske verzie voňajú veľmi pekne... Chcela by som sa teda obrátiť aj na Vás - ktoré máte väčšie skúsenosti s touto kozmetikou, poraďte mi prosím, ktoré produkty stoja za vyskúšanie?? Budem sa tešiť na Vaše tipy!

2 komentáre:

  1. Ja s touto značkou nemám doteraz skúsennosti a ani po nej veľmi netúžim. Ale viem, že je dosť predávaná a vychvaľovaná, tak ma pobavilo, že ten deodorant používaš ako osviežovač. :D Ale nie si sama. (Aj keď to nie je PlayBoy). :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja som dostala od priateľa minulý rok toaletnú vodu, ale ja som sa zamilovala do toho tvaru. :D :D Králiček je moje obľúbené zvieratko, takže si ich budem kupovať vyslovene kvôli tomu, nech mi skrášlia poličku. :D Ale zaujímavé je, že na to ako toaletné vody majú nízku výdrž, na mne tento "zajačik" celkom drží... Som zvedavá na túto pin-up, to zas potrebujem práve kvôli tomu, že je to pin-up. :D Ale na deodorant si taktiež netrúfam.

    OdpovedaťOdstrániť