10. 2. 2015

NOVINKY! DERMACOL Mono, Duo a Quattro očné tiene

Za posledné mesiace pribudlo do sortimentu značky Dermacol hneď niekoľko noviniek očných tieňov - MONODUO a aj QUATTRO. Ja som ich už otestovala, preto je pravý čas na napísanie recenzie pre Vás, aby ste vedeli, či za to stoja alebo nie.
Začala by som paletkou štyroch očných tieňov, ktorú nájdeme spolu v 4 farebných kombináciách, a to práve podľa farby očí, teda pre modré, hnedé, zelené a orieškové oči. Ja som testovala kombináciu stvorenú presne pre mňa, a podľa fotiek Vám bude jasné, ktorá to je :)) Paletka dokonca obsahuje i zrkadielko, ktoré sa iste hodí na upravovanie počas dňa!
Paletka určená pre hnedé oči obsahuje bledoružový, tmavohnedý, žlto-zelený a zelený očný tieň. Dajú sa rôzne nakombinovať, takže je len na Vás, ako sa rozhodnete... Tiene obsahujú miniatúrnu perleť, ktorú vidím len ak sa pozriem na tiene úplne zblízka, avšak už po nanesení na viečko hrajú so svetlom a oči pekne rozžiaria.
Už dávnejšie som čítala, že k hnedým očiam vraj veľmi pasuje žltá, tak som bola zvedavá, či to platí aj na mňa, i keď toto nie je taká tá klasická žlto-žltá, musím uznať, že na očiach krásne vynikne. Zelenú a hnedú používam bežne, no tá žltá tomu dodala tú pravú šťavu, súhlasíte? S výdržou som spokojná, no pigmentácia mohla byť o kúsoček intenzívnejšia.


Ďalším v poradí je MONO tieň v odtieni č.05, čo je tmavšia šedá farba, ktorú v podstate skoro nepoužívam, resp. iba príležitostne. No na nejaké večerné líčenie si ho viem predstaviť dokonca aj na sebe :) Takéto tmavšie tiene nezvyknem často používať, ale cítila som sa v ňom fajn, a najmä to bola ďalšia nová skúsenosť. Konzistencia je rovnaká ako pri predošlej paletke, a tiež by som aj v tomto prípade očakávala hlbšiu intenzitu.
"Púdrová, veľmi ľahučká textúra vytvára na očných viečkach saténovo jemný film, hebký na dotyk. Ľahko a rovnomerne sa roztierajú a tieňujú, sú perfektne priľnavé. Prepožičiavajú očným viečkam plnú, intenzívnu farbu. Praktický obal s obojstranným aplikátorom, atraktívny dizajn s kvietkami. 6 klasických variácií - perleťové a matné odtiene."
A nie nadarmo sa vraví - to najlepšie na koniec - DUO paletka očných tieňov, a rovno v dvoch farebných kombináciách(č.01 a č.04). S týmito som skutočne spokojná, a všetkým ich vrelo odporúčam. Konzistenciu majú inú ako predošlé tiene, a presne takáto mi vyhovuje. Perfektne sa tieňujú, intenzita je na jedničku, nezhlukujú sa, neopadávajú a držia po celý deň!
"Dve výborne zladené kombinácie nádherne vytieňujú oči. Jemná púdrová textúra je skvele priľnavá a dokonale krycia. Dlhotrvajúce – líčenie zostane počas celého dňa dokonalé. Ľahko a jednoducho sa nanášajú. Praktický obal s obojstranným aplikátorom.

Saténový očný tieň: jemný, svetlý odtieň pre prejasnenie
Minerálny očný tieň: rozžiari oči mesačným trblietaním a pohľadu dodá hĺbku. Rôznofarebné pigmenty a jemné trblietavé čiastočky vytvoria tie najtrblietavejšie odlesky."

5 komentárov:

 1. Najviac sa mi páčia tie posledné dve paletky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mňa paletky z dermacolu nejako nelákajú, no tie tvoje líčenia s nimi sú krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty duo ocni stiny vypadaji moc hezky :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nevyzerajú zle, aj líčenie si s nimi spravila pekne, ale ja neviem prečo, mňa titeto Dermacol tieniky akosi vôbec neberú. Novu ale chválim, na očku ti pekne ukážu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásna hra s farbami, hlavne u prvých :) http://chrischella.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť