26. 2. 2015

NOVINKA! GOSH Forever Lip Shine 009 My Valentine

Valentín je už síce za nami, no tento odtieň s názvom My Valentine využijete kedykoľvek počas roka, to je jasné :)) Schválne píšem, že Vy využijete, pretože ako viete, toto nie je odtieň po ktorom by som sama siahla, avšak veľmi sa mi páči prístup GOSH team-u, keďže včera mi v mailovej schránke pristála ponuka s napísaním odtieňov, ktoré rada používam, resp. nepoužívam vôbec, aby tak bolo moje budúce testovanie zmysluplnejšie :))
Tento vysúvací rúž v tyčinke je spolu dostupný v 10 krásnych odtieňoch od nahých až po intenzívne. Na plné krytie postačuje iba jedna jediná vrstva, ktorá má dlhotrvácnu výdrž. Síce sa trošičku otláča, no väčšina farby na perách drží dobré dlhé hodiny! Chcem najmä pochváliť samotnú konzistenciu rúžu, ktorá je ako balzam, a vďaka tomu sa po perách úžasne kĺže - a teda absolútne nie je potrebné pod neho používať balzam!
Toto je u mňa hlavné kritérium - aby bol rúž dostatočne vláčny a hydratujúci bez toho, aby vytváral dojem suchých pier, nielen dojem, ale aj pocit - to je asi to najhoršie čo môže byť. A tieto požiadavky novinka Forever Lip Shine určite spĺňa. Špičkou sa dajú výborne vykresliť kontúry pier, a bočnými stranami zase zvyšok pier. 
Balenie je totožné s poslednými novinkami očných tieňov Forever, takže praktickosť je iste zaručená. Vysúvací mechanizmus funguje ako hodinky, takže sa netreba obávať, že by sa Vám to mohlo častým používaním akokoľvek pokaziť... 
Priznávam, že rúž som mala na perách iba raz, pretože v tomto odtieni sa jednoducho necítim dobre a stále sa s ním neviem stotožniť... No čo sa ostatných odtieňov v ponuke týka, určite by som našla využitie každému jednému, a tie sú podľa mňa úplne jedinečné! Tomu sa proste hovorí smola, dostať z toľkého množstva práve ten jeden jediný, ktorý nevyužijem... Ale to sa už čoskoro zmení, a ja sa veľmi veľmi teším!
Rúž vonia krásne sladučko vanilkovo, a vôňu je cítiť aj dlho po nanesení na pery :) Nemám k nemu žiadne "výtky", keďže plní to čo sľubuje, akurát to bol nešťastne zvolený odtieň...

1 komentár: