9. 2. 2015

L´ORÉAL PARIS dymové líčenie

K dekoratívnym značkám, ktoré som doteraz testovala pred nedávnom pribudla jedna veľmi známa, a podľa môjho názoru naozaj kvalitná značka L´oréal Paris. Medzi prvými som sa rozhodla zverejniť recenziu a tip na smokey líčenie, ktoré možno dosiahnuť pomocou paletky štyroch tieňov a riasenky z rady VOLUME MILLION LASHES - So Couture.
Očné tiene Color Riche sú podľa mňa svojimi odtieňmi ako stvorené na vytvorenie dymového líčenia, takže na fotografiách si ho budete môcť pozrieť hneď v dvoch verziách. Osobne dymové líčenie moc neobľubujem - dôvodom je to, že tiene, s ktorými som sa pokúšala takéto líčenie vytvoriť sa ťažko rozotierali dostratena, takže výsledok bol vždy viac-menej veľmi ostrý. Táto paletka však prekvapila, a konečne som bola s konečným efektom spokojná - verím, že aj Vám sa bude páčiť :))
Ja mám paletku v odtieni P2 TRÉSORS CACHÉS, no dostupné sú paletky v rôznych farebných kombináciách. Táto moja obsahuje aj perleť, takže rozžiarujúci efekt je v tomto prípade zaručený. Výhodou balenia je, že obsahuje i obojstranný aplikátor, ktorý výborne slúži aj namiesto štetcov, na ktoré som zvyknutá viac. Milo ma prekvapil svojou kvalitou, nakoľko narozdiel od ostatných na seba naberá tieň v dostatočnom množstve a netreba tak prechádzať veľakrát, aby ste vôbec niečo dostali na aplikátor... Jedna strana je totiž akoby zastrihnutá došikma(ktorá výborne líči priestor pod spodnými riasami, zatiaľ čo druhá má klasický tvar, aké má väčšina penových aplikátorov.
Keby som sa mala vyjadriť na dizajn oboch testovaných produktov, vystihovalo by ich jedno slovo - luxus! A práve samotné balenie láka ku kúpe, aspoň vo väčšine prípadov. Ja takýmto jednoducho neodolám - v každej z nás sa skrýva kúsok straky :)) Z dizajnu teda už na prvý pohľad sála okrem luxusu kvalita. Na zadnej strane paletky sa dokonca nachádza aj návod ako tiene možno naniesť.

Ako som spomínala, výborne sa mi ich rozotiera, neprášia počas nanášania a majú skvelú pigmentáciu, dokonca i bez použitia podkladovej bázy bez pohnutia vydržia kľudne aj celý deň. Keď tak rozmýšľam, mala som už niekoľko produktov od L´oréal Paris, avšak očné tiene ešte žiadne, takže toto bola moja prvá skúsenosť, a som rada, že je kladná :))

Čo by to však bolo líčenie bez použitia riasenky, ktorá je u mňa alfou-omegou?! Posvietime si na krásnu fialovú So Couture inšpirovanú svetom elegantnej módy. Jej špeciálna kefka obsahuje až neuveriteľných 408 drobných štetiniek! Zloženie sa pýši obsahom tekutého hodvábu, ktorý riasy zvýrazní a prežiari.

Názov napovedá, že riasenka je objemová, a to, či niečo dokázala spraviť s mojimi riasami pred nalíčením, sa môžete presvedčiť na nasledujúcich fotografiách :)) Riaseniek od tejto značky som už mala niekoľko a zakaždým som bola nadmieru spokojná, a ani teraz tomu nie je inak. Pri týchto riasenkách sa mi nikdy nestalo, že by som bola buď úplne nespokojná, alebo bolo za potreby niekoľko-dňové rozpoužívanie. Prosto mi vyhovujú od prvého momentu.
Vytvára prirodzený LOOK, nehrudkuje, neopadáva, tvar si drží od rána až do odlíčenia, hlavne nepôsobí na riasach priťažko a momentálne ani inú nepoužívam :)) Tentokrát sa teda hodnotenie testovania obišlo bez akýchkoľvek výhrad, a oba produkty Vám môžem len a len odporučiť!
Od L´oréalu nemám zatiaľ otestovaných veľa produktov – ak si dobre spomínam, skôr to všetko boli iba riasenky a jeden úžasný fialový lesk, na ktorý nedám dodnes dopustiť, preto poprosím tipy, ktoré produkty stoja za vyskúšanie :)

5 komentárov:

 1. loreal je dobrý ale luxusom by som ho nenazývala.inak vešmi podarené

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá riasenka vyzerá neskutočne luxusne :3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. a ja by som nenazývala tmavé líčenie dymovým..lebo pri "dymovom" nejde o farbu, ale o spôsob tieňovania

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Poslední dobou trávím hodně času u stojanů L´Oreal a vyzkoušela jsem hodně stínů, musím říct, že mě hodně nadchly! Některé jsou tak krásné, že si myslím, že strčí do kapsy slavně Color Tattoo od Maybelline. Minule je dokonce v DM měli ve slevách a já fakt váhala, jenže můj rozpočet mi je zatím nedovolil. Obaly mají opravdu luxusní a po přečtení tvého článku jsem se rozhodla, že příště po nich taky sáhnu. Líčení vypadá opravdu skvěle!
  blog Měj se ráda

  OdpovedaťOdstrániť
 5. zaujala mě ta řasenka, řasy vypadají moc hezky :)

  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť