8. 11. 2014

TIP na vianočný darček od ORLY - sada lakov SECRET SOCIETY

Možno ma tu mnohé budete kritizovať, no ja som toho názoru, že už vôbec nie je tak skoro na začatie kúpy vianočných darčekov - aspoň ja mám toho každý rok dosť, takže takto po troške je to pre mňa vhodnejšie a rovnako aj pre moju peňaženku prijatelnejšie :))
Je jedno či by ste touto sadou lakov spolu so zlatými náramkami obdarovali mamu, sestru, kamarátku či seba, každá z nich by iste bola potešená :)) Cena tejto sady je 25€. Páči sa Vám? Samozrejme, každý z týchto lakov je možné zakúpiť si i samostatne, avšak vtedy za jeden zaplatíte cca 10,90€, takže takto spolu sa to oveľa viac oplatí!
A mám pre Vás ešte jednu skvelú informáciu - práve prebieha v DM Drogerie Markt 20% zľava na všetky odtiene ORLY SmartGels, LED Lampu a Štartovaciu sadu, takže ak ste doteraz váhali - možno práve kvôli cene nad kúpou, teraz je ten najvhodnejší moment :) Potom mi dajte vedieť, keď túto akciu využijete :))

4 komentáre:

 1. Ten modrý vypadá skvěle!! :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Och všetky vyzerajú tak krásne.. Normálne uvažujem o kúpe O:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som uz zacala nakupovat darceky, pretoze radsej skor ako neskor zhanat nieco na rychlo a kupit to,m co by som ani nechcela.. laku vyzeraju nadrehne..

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Och, krásne su všetky laky..:) si ma nalákala, ako vianočný darček by to bol skvelý..:)

  OdpovedaťOdstrániť