5. 11. 2014

NOVINKY! GOSH Forever vláčny očný tieň v tyčinke a gél na obočie

Za posledné mesiace do sortimentu GOSH pribudlo zopár ďalších nových produktov, a práve o dvoch z nich si dnes napíšeme... Prvým je Forever krémový, vláčny očný tieň, ktorý bol v tom čase novinkou spolu s riasenkou, ktorú som si priala dostať na testovanie viac, pretože som mala predsudky, že tieň v tyčinke nie je nič pre mňa a určite s ním nebudem spokojná. Teraz som zaň však naopak vďačná, pretože ma presvedčil o svojich kvalitách, a ani jedno z toho čo som si dopredu myslela nie je pravdou :)
vzhľadovo dokáže zaujať svojim kovovým balením, v identickom odtieni ako je samotný očný tieň. Je vysúvací, netreba ho strúhať, a rovnako nie je potrebné vôbec používať štetec - takže ja, v poslednom čase, zástankyňa čo najrýchlejšieho nalíčenia sa. môžem iba tlieskať výrobcovi! Nakoľko som už v minulosti nejaké podobné tiene mala - také tie obyčajné, neznačkové - práve vďaka nim som doteraz hádzala všetky ostatné do jedného vreca... No po otestovaní tejto novinky som názor zmenila! 
Má hladkú, nemastnú a nelepivú textúru(silikónový polymér a aminokyseliny), vďaka ktorej je rozotretie rovnomerné a čo je najviac super - neusádza sa vo vráskach!!! V popise sa píše, že vydrží celé hodiny a jeho zloženie odpudzuje vodu, čo som tiež stihla poriadne otestovať vo wellness centre, o ktorom som Vám tu minule písala. Nemôžem inak, ako to len potvrdiť, pretože tieň drží ako pribitý, a normálne večer mám vždy problém odlíčiť ho s Bioderma micelárkou, proste linka a riasenka sú už dávno dolu, a s tieňom sa ešte chvíľku po tom trápim, takže je vhodný do každého počasia - či do toho nadchádzajúceho, kedy na nás budú padať snehové vločky, no rovnako aj na leto, či už kvôli vysokým teplotám, alebo čvachtaním sa na kúpaliskách :)
Tieň je dostupný v 5-tich kovových odtieňoch. Ako ste si mohli vyššie všimnúť, ja mám odtieň 02 BEIGE, a veľmi sa mi páči. Ja ho používam na komplet viečko - pekne to oko rozjasní, a myslím, že mi aj zvýrazňuje farbu mojich hnedých očí :)
Premostím k druhému produktu, ktorý už teraz používam denne, a sama nechápem, ako som si doteraz mohla neupravovať obočie... Len nedávno som začala s dokreslovaním ceruzkou, no tento gél pri pripadá oveľa prirodzenejší, a hlavne jeho aplikácia je jednoduchá a bleskurýchla - skutočne mi to nezaberie ani minútku!, takže toto bude teraz jedným z mojich MUST HAVE produktov :)
Dúfam, že to napíšem správne, no tento gél nie je úplnou novinkou - doteraz sa totiž predával v transparentnej forme, a teraz k nemu pribudol tento farebný, ktorý mi vyhovuje viac ako ten transparentný - ten je skôr vhodný iba na zafixovanie, zatiaľčo s týmto si ho môžete aj zafarbiť. Keďže je odtieň len jeden - 003 GREYBROWN(8ml), najlepšie bude ak si ho pôjdete odskúšať priamo do parfumérie, pretože nie každému by mohol sadnúť...
Ja však mám obočie čierne, takže mi vyhovuje. Ak ale už máte osvedčené používanie ceruzky, môžete skúsiť práve ten transparentný, ktorý ju pekne zafixuje.Výdrž je u mňa celodenná, farba sa z obočia nevytráca a vďaka gélu je aj to najneposlušnejšie obočie na svojom mieste. Neviem čo už viac k tomu dodať - je proste skvelý a po minutí si utekám po ďalšie balenie! V ponuke je okrem tohto gélu na obočie aj ceruzka, set a dlhotrvajúca farba vo forme pera - z nich som však doposiaľ neskúšala ani jedno, ale tento gél určite všetkým odporúčam :)

3 komentáre: