17. 6. 2014

Pokračovanie revolúcie v starostlivosti o pokožku s NIVEOU

Ahojte! Približne pred rokom som Vám písala o úplnej novinke v kozmetike, a ňou boli dva druhy telových mliek do sprchy. A teraz k nim pribudli ďalšie 4, tri z nich od polovici apríla pravidelne testujem, a tým posledným je telové mlieko do sprchy po opaľovaní, ktoré si neskôr určite dokúpim, nech mám kompletnú zbierku a skúsenosť s každým z nich :))
Aplikácia, postup a samotný účel sa odvtedy nezmenil, preto si myslím, že by bolo zbytočné opakovať sa. Jednoducho si len kliknite SEM, a dočítate sa všetky potrebné informácie. Ak by ste sa ma však spýtali, či mám favorita spomedzi všetkých piatich kusov, moja odpoveď by znela - nie. Som spokojná rovnako so všetkými. Pretože hydratácia a výživa všetkých mi dostatočne postačuje, takže si v sprche vyberám iba podľa vôni, na ktorú mám v tú ktorú chvíľu chuť a náladu :)
A keď som už načala tému vôňa, mám zostavenú pomyseľnú postupku z noviniek, a teda najradšej mám kakao a mlieko, za ním nasleduje med a mlieko, a na záver - bambucké maslo, ktoré má takú klasickú krémikovskú vôňu. Čo som si všimla je to, že mlieka určené na normálnu až suchú pokožku majú biele balenia, zatiaľčo  tie pre suchú pokožku sú v modrých obaloch. To by mohla byť pre Vás taká indícia, aby ste ich vedeli aj bez čítania na obale rozoznať.
Pre tie, ktoré rady študujete zloženie, páči sa, spravila som Vám fotky :)) Inak stretla som sa s názormi, že je vaňa po použití týchto mliek šmykľavá, no ja osobne nimi pri aplikácii nešetrím, a tak nejako som si ešte žiadnu extrémne kĺzavú vaňu nevšimla, proste normálka, ako aj inokedy.
Už z názvov je jasné, čo jednotlivé mlieka obsahujú, no v krátkosti si to zhrňme - prvé má špeciálne zloženie s medovým extraktom, vďaka ktorému udržuje v pokožke vlhkosť a chráni ju pred vysušovaním, druhé má krémové zloženie s bambuckým maslom, a pokožku vyživuje a hydratuje, no a posledné obsahuje exotické kakaové maslo, ktoré pokožku zvláčňuje a hydratuje.
Viem, že niektorým z Vás takáto aplikácie v sprche nepostačuje, čo sa hydratácie týka, no ja som s nimi veľmi spokojná, a odkedy som vyskúšala tie minuloročné, používam len tieto do sprchy, i keď je pravda, že jedno mám práve od tejto značky aj v klasickej forme, ktoré použijem sem-tam, a jedno po opaľovaní, inak momentálne, u mňa žiadne iné telové mlieko nenájdete. Za seba teda jednoznačne odporúčam kade chodím, a ak sa v budúcnosti pridajú ďalšie nové vône, budem len rada :)) A čo na ne hovoríte Vy, používate ich rady, alebo radšej siahate po klasických telových mliekach?

5 komentárov:

 1. Mám tu nachystaných asi 10 vzorků, myslím, že od všech něco... a pořád se k tomu nějak nemám, pořád jsou tu pochyby, že mi to přece nemůže vyhovovat :) jsem děsná konzerva. Ale ok, dnes zkusím! :D Který ti přijde úplně nejlepší?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mám to s bambuckým maslom a mám pocit, že aj na neho mám moc suchú pokožku :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja mam taky nazor zase že radšej ušetrim vodu a natriem sa običajnym a teraz cez leto to moc ani nepovažujem za nutnosť sa natierat pravidelne telovym ako cez zimu:))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som moc lenivá čo sa týka používania telových mliek alebo balzámov, raz za čas použijem telový olej z Alverde, skôr mám radšej, keď je sprchový gél natoľko hydratačný, aby som už nemusela po sprche nič používať. Takže táto Nivea ma veľmi oslovila, určite vyskúšam a som zvedavá na výsledok :)
  Pozývam ťa ku mne na blog na GA o balíček plný kozmetiky:)
  http://petra-justbeauty.blogspot.sk/2014/06/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Doma mám hodně tělových mlík, ale jsem líná je používat :-/

  OdpovedaťOdstrániť