1. 6. 2014

BIORELINE prírodný peeling v BIO kvalite

Ako ste si možno všimli, na fotke už je žiaľ len odfotený prázdny - vypotrebovaný obal, a nižšie Vám ujasním, prečo som ho neodfotila ešte keď bol plný... Predtým si však peeling pekne predstavíme, a potom sa vrhnem na moje dojmy z neho.
"Trojitý účinok, zjemňujúca a osviežujúca starostlivosť, ktorá sa postará o celé telo. Produkt novej generácie, ktorý kombinuje 3 účinky (odstraňovanie buniek, hydratáciu a tonizáciu) všetko počas jednej jednoduchej aplikácie. Odstránenie toxínov podporuje cirkuláciu krvi. Zanecháva pocit čistej, jemnej a hodvábnej pokožky. Ideálny pre použitie pred depiláciou vďaka svojmu jedinečného zloženiu, ktoré obsahuje brečtan. Ten pomáha ochraňovať kapiláry a zamedzuje výskytu zarastených chĺpkov ako i výskytu hnisavých vyrážok. 
Koncept pílingu, ktorý nepotrebujete zmyť a ktorý sa aplikuje na suchú pokožku ho odlišuje od iných produktov na trhu. Odstraňuje nielen odumreté bunky, ale i vápnik a chlór z kúpania v bazénoch. 
Aktívne zložky:
  • Hamamelová voda: aktivuje mikrocirkuláciu, sťahujúca, čistiaca, upokojujúca a antiseptická
  • Jojóbové estéry: odstraňujú odumreté bunky
  • Kraméria: ochraňuje kapiláry a pomáha predchádzať vzniku fľakov po depilácii.
  • Chaluha: revitalizuje, detoxikuje a pomáha pri zošťíhľovaní
  • Brečtan: čistí a pôsobí antisepticky
Spôsob použitia: používajte 1-krát týždenne na všetky časti tela. 
Tak a teraz pozerám ako puk :D Popis som si vlastne ani pred použitím nečítala, teda nie dôkladne, pretože ma teraz prekvapila informácia o používaní - že ho netreba zmývať a aplikuje sa na suchú pokožku? Ja som ho samozrejme používala klasicky - osprchovala vodou celé telo a potom postupne premasírovala týmto peelingom, a následne všetko zmyla. Priznám sa, že si neviem predstaviť aplikáciu na suchú pokožku, a dokonca ho vôbec nezmývať, Vy áno?!

No, začala by som otvorom, ktorý je trošku väčší, a keďže peeling je redšej konzistencie, veľa a rýchlo z neho tečie, takže z toho všetkého vyplýva, že toto jedno 200 ml balenie mi vystačilo iba na 5 použití, a práve preto som aj nestihla odfotiť plné balenie. Cena je dosť vysoká - 23,90€ - kúpiť ho môžete TU, no pre gurmánov, ktorý si rady pochutnávajú na podobných BIO vecičkách, ho verím, že radi vyskúšajú. Napriek tomu, že som ho teda extra rýchlo minula, a vyššej cene som s ním bola spokojná. Pokožku zbaví všetkých nečistôt a odumretých častí, ktoré tam už nemajú čo hľadať, príjemne ju hydratuje a vyživuje, no napriek tomu na mne nezanechal taký dojem, že by som siahla po ďalšom balení...
Tentokrát to síce nebola ospevujúca recenzia, no v zálohe mám momentálne ešte jeden produkt z tohto e-shopu, a zatiaľ Vám prezradím, že sa máte na čo tešiť, a keby sa dala vôňa preniesť takto na diaľku, určite by ste tú vôňu cítili až k Vám! :)) Ak chcete, môžete hádať o akú značku sa jedná - na blogu som ju už párkrát spomínala...  Prajem príjemne prežitý zvyšok nedele! :)
P.S. Ihneď po skončení REALASH Giveaway, spustím ďalšiu!

2 komentáre:

  1. Klikla som na stránky a zloženie vyzerá veľmi dobre. To použitie je však nanajvýš zaujímavé, neviem, či by som do toho šla.

    OdpovedaťOdstrániť