5. 5. 2014

MARIONNAUD lak na nechty jar/leto 2014

Na testovanie tohto laku som sa veľmi tešila, nakoľko to bol môj 1.testovaný produkt značky Marionnaud, avšak nie jediný :) O ďalších si budete môcť prečítať už čoskoro...

Ja som testovala odtieň 45 CANDY PĚCHE, ktorého základ tvorí krásna marhuľková farba doplnená strieborným shimmerom, ktorý však pri západe slnka hádže i zlatisté odlesky. O tom sa budete môcť presvedčiť samy na fotografiách!

Celú recenziu nájdete TU.

9 komentárov:

 1. Vyzerá krásne. Po lakoch Marionnaud som už pokukovala zopár krát, no priznám sa, že som vždy odišla naprázdno. Predsalen som nechcela riskovať kúpu niečoho, čo doposiaľ nikto z mojich známych nevyskúšal - lak nie je najlacnejší a už zo zásady mám akýsi blok pokiaľ ide o veci vyrobené značkou danej spoločnosti, u kozmetiky tomu nie je inak.. :-/ Ale som milo prekvapená, že ho hodnotíš pozitívne, aj na fotkách vidno, že po pár dňoch pri nanášaní Essence laku nebol lak olúpaný po krajoch nechtov. Nuž, možno skočím ešte raz do parfumérky :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. určite sa po nich oplatí popozerať, i keď mne osobne sa zo všetkých najviac páči práve tento odtieň, no je to individuálne :)

   Odstrániť
 2. Tak to je krása, jsem naprosto okouzlená

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ou tak ten vypadá nádherně! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Prekrásna farba! A máš úžasné nechty, Nelka :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jééj, ďakujem krásne za pochvalu :)

   Odstrániť
 5. WOW, ten lak má vážně nádhernou barvu! :)

  OdpovedaťOdstrániť