5. 3. 2014

NOVINKA! MAX FACTOR EXCESS VOLUME EXTREME IMPACT riasenka

Hneď, ako som na stránke Fann parfumérií zhliadla túto novinku, veľmi som sa tešila, až ju odskúšam. A keďže riasenky sa u mňa míňajú "ako na páse", netrvalo to dlho, kým sa ocitla medzi ostatnými v mojom kufríku :)) Poďme si ju teda najskôr predstaviť a povedať pár slov o jej vlastnostiach.
Už z názvu Vás musí byť jasné a zreteľné, že táto novinka je určená na objem rias. Nie je však iba taká obyčajná, no na svojom druhom konci má ďalší štetček, ktorý Vám zaručí čierny lakovaný efekt rias.
Vedci Max Factor sa nechali inšpirovať procesom výroby luxusných kožených výrobkov a zistili, že tajomstvo výnimočného objemu rias spočíva v ich lakovaní – presne ako sa lakuje koža. Pri lakovaní sa koža pokrýva vrstvou akrylového roztoku. Keď akryl zaschne, zvýrazní farbu čiernej neuveriteľne hladkou vrstvou, je trvácna, ochranná a flexibilná, pričom ju charakterizuje vysoký lesk a intenzívny vzhľad. Na proces lakovania je vhodná len koža najvyššej kvality, pretože akékoľvek nerovnosti na jej povrchu sa lakovaním zvýraznia a vrstva laku môže ľahko popraskať.
Rovnaký princíp platí aj v prípade maskary. Aplikácia vrchnej vrstvy intenzívneho tmavého laku na objemovú maskaru nízkej kvality výsledný efekt je horší, pretože lak zvýrazní povrchové nerovnosti. Je preto dôležité, aby základná objemová vrstva bola vysokej kvality a vytvorila dokonalý podklad pod intenzívnu, tmavú vrstvu laku. Ten podporí objem, hladkosť a trvácnosť rias výrazne čiernym lakovaným efektom, ktorý vydrží. 
AKO POSOBÍ?
ZÁKLADNÁ VRSTVA – EXTRÉMNY OBJEM: Super zhusťujúca farba s obsahom vosku, tmavých pigmentov a objemových čiastočiek pre dosiahnutie vysokokvalitného zafarbenia a ohromujúceho objemu. V kombinácii s najväčšou kefkou zaručuje farba riasam maximálny objem. 
VRCHNÁ VRSTVA – INTENZÍVNY LAK: Intenzívny čierny lak má redšiu konzistenciu ako základná farebná vrstva, vďaka čomu sa ľahko rozplýva po celom obvode rias. Lak pokrýva riasy od korienkov po končeky a vytvára výrazne sýty čierny, lesklý povrch bez toho, aby poškodil alebo odstránil spodnú objemovú vrstvu. Gélová textúra laku podporuje zhustenie rias a fixuje farbu, pričom riasy v okamihu vyhladzuje a zintenzívňuje ich objem. Umožňuje dosiahnutie ohromujúceho objemu rias s dlhotrvácnym efektom. 
A aký názor mám na ňu ja? Konzistenčne je trošku suchšia ako som zvyknutá pri iných riasenkách, ale keď si to zase vezmem z druhého konca, nemusím zbytočne čakať niekoľko dní na to, kým ju rozpoužívam a bude mi sedieť... Čo sa stetčekov  týka - vyhovujú mi svojou veľkosťou. A práve v nich boli moje obavy, bála som sa totiž, že štetček základnej vrstvy bude obrovský, no našťastie je opak pravdou. To značí, že sa mi s nimi manipuluje pohodlne, a za ten cca mesiac, čo ju používam, sme sa akoby zžili dokopy a veľmi dobre nám to spolu funguje. Ak hľadáte, a skúšate rady nové riasenky, určite je pre Vás táto voľba správna, pretože efekt objemu mi postačuje, avšak svoje riasy mám krátke, a vcelku spadnuté, preto potrebujú nejakú vzpruhu čo sa predĺženia a natočenia týka...


Vlastnostiam však nemám čo vytknúť, pretože ako všetky riasenky tejto značky, ani táto mi nedráždi oči, nedrobí sa, neopadáva, pohodlne a vcelku rýchlo sa napriek čiernemu odtieňu odličuje, a výdrž je skutočne na vysokej úrovni.
Riasenka je objemovo veľká nakoľko obsahuje v podstate dve časti - a teda každá z nich má po 10ml, a cena, za ktorú si ju môžete kúpiť je 15,90€.
Medzi novinkami značky Max Factor sa aktuálne vyníma aj 5 krásnych sýtych odtieňov nových ceruziek na oči, už ste si ich stihli aspoň "omatať"? :))

2 komentáre:

  1. Tak Max Factor má výborné riasenky, priznám sa, že tejto som sa však v drogérii až trošku zľakla:)) Vyzerá strašne mega obrovská:)) ALe zas každý máme rád niečo iné....takže aj také musí byť...Vôbec som však netušila, že funguje na takomto princípe...farba a vrchný lak...

    OdpovedaťOdstrániť