7. 3. 2014

ORIFLAME First Rendezvous toaletná voda

Ahojte cicušky! Prinášam Vám ďalšiu krátku recenziu, a hneď z úvodu Vám oznamujem, že presne o túto voňavú krásku si budete môcť už čoskoro zasúťažiť! Giveaway budem môcť usporiadať vďaka webu http://www.orif24.cz/, ktorý rovnako aj mne túto toaletku poskytol na otestovanie, za čo znova veľmi pekne ďakujem :)
Začnem teda škatuľkou, ktorá je ladená do pastelovej modrej farby posiata bielymi bodkami, a podľa mňa pôsobí veľmi dievčensky a sladko :)) Je to novinka z 2.čísla tohtoročného katalógu Oriflame a nesie názov First Rendezvous. Prezentovaná je skôr ako teenagerská vôňa, no myslím si, že záleží len na vkuse každej z nás, a ja osobne takto vône netriedim, teda že táto je pre mladšie a tá zase pre staršie ročníky...
Mňa veľmi milo prekvapila, nakoľko katalógové vône si veľmi neobjednávam, a už keď, tak jedine podľa vzorky, alebo ma musí veľmi ale veľmi zaujať zloženie vône, prípadne krásny flakón - tomu tiež neviem odolať :)Oficiálne je táto toaletná voda popísaná nasledovne: "Vôňa, ktorej neodoláš! Svieže pikantné tóny frézie tancujú okolo srdca z rozpusteného nugátu a doznievajú v horúcom vanilkovom objatí."
Nie som teda žiaden odborník, a nedokážem posúdiť čo z tejto vône vyžaruje najviac, mám na mysli zloženie, no ako som už vyššie spomenula, mne sa veľmi páči, je taká ženská, jemná, sladšia a hlavne žiadny bolehlav!
Samotný flakón je jednoduchšieho vzhľadu, taký akoby "pokockovaný", a samozrejme na vrchu vrchnáčiku nechýba logo značky. Objem toaletky je 30ml, a jej cena sa pohybuje okolo 300Kč.
Ak by ste si v budúcnosti chceli z tohto webu objednať, môžem Vám zaručiť expresné dodanie, nakoľko i mne, dokonca na Slovensko, prišiel balíček už na druhý deň! A taktiež, konkrétne TU nájdete recenzie a rôzne tipy...
Dúfam, že sa na pripravovanú súťaž tešíte, ja sa už tiež neviem dočkať, až bude jedna z Vás voňať rovnako krásne ako aj ja :))

2 komentáre:

  1. Už sa teším na súťaž, pekná recenzia :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Super recenze :)
    http://katerinazuzanakova.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť