21. 1. 2014

Novembrový Nailbox 2013

Ahojte kočky, dnes som si spomenula na jeden box, ktorý som zabudla zrecenzovať. Pokým som to ešte mala na rozume, tak som nechcela, kvôli prekvapeniu, nakoľko som niekoľko vecí z neho darovala do mikulášskej Giveaway...
Pokiaľ sa nemýlim, toto bolo druhé vydanie, a ako tak sledujem web, všimla som si, že sa s obsahom zlepšujú stále viac a viac :) A zdá sa mi, že sa dokonca dá vybrať verzia pre prírodné i umelé/gélové nechty. Ja som si v tomto boxe pre prírodné nechty našla nasledovné: Kávové mydlo Auroville, 3 multifunkčné tyčinky, fialové mini tipy, samolepiace šablónky na francúzsku manikúru, lak na nechty značky ORLY - GRAND DAME, easy nail art v podobe jesenného lístia, 3D kvietkované nálepky a sklenený pilník Blažek.
Pre seba som si nechala 2 tyčinky, šablóny na franc. manikúru, 3D nálepky a pilník, všetko ostatné som podarovala výherkyni Angelity A. :)
Samotný BOX pôsobí jednoduchým dojmom o rozmeroch cca 10x10cm, je to veľmi milá malá škatuľka :) Sprievodný list s obsahom bol previazaný zlatou stužkou a BOX bol vystlaný modrými "žížalkami".
Pilník som posunula maminke, ktorá si ho veľmi pochvaľuje. Ona má pevnejšie nechty ako ja, a keď som ho skúsila, vedela som, že to nie je nič pre moje slabé a krehké nechty...
Neviem presne, ale zdá sa mi, že tento BOX Vás vyjde cca na 10€, a viem, že momentálne sa dá objednať valentínska verzia, ktorá verím, že bude stáť za to :))
Za zaslanie ďakujem NAILBOXU, v jeden deň napísali, že posielajú a druhý deň ráno som ho už mala doma, takže toto expresné doručenie sa mi teda fakt páči!
A čo vy, skúsili ste už niektorý z týchto Nailboxov?

3 komentáre:

  1. Tenhle se mi hrozně líbí! a některé věci mě z něho docela i lákají :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mě se tenhle box vůbec nelíbí :)

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť