2. 1. 2014

Ako rastie moja túžba po vôňach Beyoncé...

Dnes by som Vám rada čo-to napísala o Beyoncé vôňach. Moju prvú - Heat Rush som si objednala niekedy v priebehu min. roka, a keďže sa mi veľmi zapáčila rozhodla som sa, že si postupne zakúpim aj všetky jej ostatné vône :)) Teraz som si vybrala Midnight Heat, a práve nastal ten čas, kedy si ju rozoberieme podrobnejšie a bližšie sa s ňou budete môcť prostredníctvom tohto postu "spoznať".
Po celosvetovom úspechu svojej najpredávanejšej vône Heat, ktorá sa prvýkrát objavila na trhu v roku 2009, predstavila Beyoncé v poradí tretí prírastok do svojej známej kolekcie vôní. 
Midnight Heat bola uvedená na trh ešte v auguste roku 2012, teda tri roky po vôni Heat. Myslím, že vtedy som o nej ešte nič netušila. V podstate som pravdepodobne ani nevedela, že má Beyonce nejakú vôňu. Celé toto šialenstvo sa spustilo, až keď som objavila vyššie spomínanú Heat Rush verziu. Odvtedy často po webe sliedim a sledujem, aké má ostatné vône, a v kútiku duše po nich túžim a neuveriteľne ma lákajú. Nielenže upútajú samotným flakónom, no vône sú rovnako skvelé ako balenie!
A čo o nej hovorí samotná Beyoncé? “Vytvorila som Midnight Heat, pretože som chcela predstaviť skutočnú večernú vôňu – zmyselnú a zvodnú, s nádychom tajomna.” 
Túto sexy vôňu vytvorila v spolupráci s pozoruhodným parfumérom Olivierom Gillotinem zo spoločnosti Givaudan.
Pre Beyoncé je vôňa rovnako nevyhnutným doplnkom pre podčiarknutie vnútornej krásy, sebadôvery a sex-appealu ako sú dokonalé šaty, žiarivý rúž, nádherný šperk, alebo topánky na vysokom podpätku.
Ovocno-kvetinová vôňa sa otvára šťavnatými vrchnými tónmi dračieho ovocia, malajzijskej hviezdy a slivky. Srdce predstavuje žiarivý kvetinový buket, ktorý tvorí exotická purpurová orchidea Mokara v tvare hviezdy, ktorá dlhú dobu symbolizuje lásku, krásu a silu, vyžaruje bohaté, zamatové tóny, ktoré sa pozvoľna a intenzívne uvoľňujú na pokožke, čierny tulipán a purpurová pivonka. V základe Vaše zmysly zvádza hrejivý jantár, pačuli a santalové drevo. S tým, že je to večerná vôňa musím iba súhlasiť, pretože je výraznejšia ako zvyknem bežne používať počas dňa, no zamilovala som sa do nej okamžite na prvé ovoňanie :) Je sladučká, a ja osobne z nej ovocie necítim, ale to sú len moje "neodbornícke" pocity...
Design vône Midnight Heat zosobňuje modernú klasiku. Sklenený flakón inšpirovaný vintage štýlom znázorňuje tlejúci efekt – tmavo fialová na dne flakónu smerom k jeho vrcholu slabne až po jemnú lila farbu. Ohromujúci flakón, napodobňujúci ženské krivky, svojím tvarom vzdáva hold žene, ktorá ho stvorila. Horná časť objíma strieborný krúžok, na ktorom je vpísané meno Beyoncé. Všetko zakončuje purpurový uzáver, na ktorého vrchole nájdete vyryté písmeno B ako Beyoncé. Identický flakón majú aj jej sestričky - Heat a Heat Rush, akurát sú ladené do iných odtieňov.
Reklamná kampaň k vôní Midnight Heat, ktorú nafotil legendárny fotograf Terry Richardson, vznikala na jednej z najmódnejších striech v New Yorku (Standard Hotel). Beyoncé na seba strháva pozornosť v purpurových minišatách na jednom ramienku z módneho domu House of Dereon. Reklamný vizuál zvýrazňuje žiarivú krásu a prirodzenú zmyselnosť Beyoncé.
Verím, že tie ktoré túto vôňu vlastníte ste s ňou spokojné rovnako ako ja, a už teraz sa teším, až si dokúpim aj vôňu Heat a všetky druhy vôní Pulse!
A podľa mojich tajných zdrojov, by v priebehu januára mala k týmto skvelým vôňam pribudnúť novinka s názvom Rise! Ako chuťovku pripájam aj vizuál :)

6 komentárov: