18. 10. 2013

LADYBOX září/september 2013 - 1. časť

Tentokrát som s obsahom škatuľky krásy veľmi spokojná, i keď MUA značka ma nijako nelákala, no milo prekvapila. Ale poďme pekne po poriadku. Septembrový Ladybox obsahoval 7 kusov produktov - Colgate Max White One Luminous pasta na zuby - bonus, Dermacol micelárna voda, Palmer´s telové mlieko, MUA gélová linka, fixka na pery, TRIO očné tiene a báza pod make-up.
Teraz sa Ladybox spojil s určite všetkým známou britskou značkou Makeup Academy, ktorú si už môžete kúpiť aj v českom e-shope - www.makeupacademy.cz. Čo sa týka škatuľky, najviac sa mi páči zospodu :) Je tam krásny ornament :)) Ten istý je použitý aj na sprievodnej kartičke. Zvnútra vrchnáku je zobrazených zopár MUA produktov, a vnútro je vystlané čiernymi papierikmi.
Na úvod by som začala produktom, s ktorým som zatiaľ spokojná najviac, novinkou - zubnou pastou. Nie je však len hocijaká, mala by totiž bieliť zuby. Používam ju niečo vyše 2 týždňov 2x denne, a tak nejako si sama namýšľam, že predsa len funguje, no nie vždy mám ten pocit :D Čo by som ale chcela pochváliť je perfektná penivosť. Stačí na kefku naniesť úplne malinké množstvo a ona pení ako divá! S obsahom SmartFoam technológiou čistí pomocou penivých  bubliniek v celej ústnej dutine a dokonca i v ťažko dostupných miestach. Bieliace látky sú aktívne na celom prvrchu zubov. Vďaka už spomínanej vysokej penivosti je pasta aktívna už po prvej aplikácii. Uvidím, keď ju spotrebujem celú či je niečo výraznejšie vidieť alebo nie... Teraz som približne minula polku balenia. 
Druhým v poradí je produkt, od ktorého som veľa, respektíve nič neočakávala. Je ním MUA gélová očná linka. Predtým som mala len jednu gélovú od Rimmel-u, tá však bola v modrom odtieni, a bolo potrebné naniesť väčšie množstvo, aby som bola spokojná s intenzitou odtieňu. Táto je však čierna, a odkedy mi LB prišiel, používam ju skoro denne. Balením je skoro identická s tou "rimmeláckou"... 
Vo vrchnáčiku sa ukrýva štetček, ktorý sa dá druhým koncom napojiť k druhej časti vrchnáčiku. Ľahko a dobre sa mi ním manipuluje a vyhovuje mi, že je štetček menší, pevný a šikmý. Už pri prvej aplikácii som nemala žiadny problém s vytvorením peknej linky.
Konzistenčne je veľmi! mäkká, čiže na ňu treba ísť opatrne, a len tak zľahka do nej ďubnúť. Linka je odolná voči rozmazaniu a vydrží celý deň! Nikdy by mi nenapadlo, že sa nájde nejaký MUA produkt, ktorý by mi takto vyhovoval, takže túto linku určite odporúčam vyskúšať! Nikde na obale nie je uvedená hmotnosť, no jej cena je 129Kč.
V druhej časti Vám predstavím zvyšné 3 produkty. A ďalšie 2 som posunula k otestovaniu kamarátke Danke. Jej recenziu si môžete pozrieť tu - http://krinolina-prettywoman.blogspot.sk/2013/10/ladybox-eyeshadow-primer.html

3 komentáre:

  1. pekný lak máš na nechtíkoch:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. tento box sa mi paci.. uz som uvazovala o tychto linkach, ale vzdy ked som objednaval nevzala som ich..tak mozno nabuduce :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Linka sa mi páči, tieto gélové mám rada :)

    OdpovedaťOdstrániť