4. 9. 2013

LADYBOX srpen/august 2013 - 1. časť

Ahojte ženy! Ako sa mi máte? Dnes sa vonku konečne trošku vyčasilo a krásne svieti slniečko, takže aj moja nálada je na tom oveľa lepšie ako keď je zamračené a prší... :)
Začiatkom augusta mi bola ponúknutá spolupráca, teda konkrétnejšie 3 škatuľky Ladyboxu zdarma, a keďže som na FB zhliadla, že je to narodeninové balenie, ponuku som prijala a tešila sa, aké vecičky sa tam budú skrývať. Takže aj nasledujúce dva mesiace - september a október sa môžete tešiť na recenzie produktov, ktoré budú boxy obsahovať.
Rozbaľovací post som sa rozhodla nespracovávať, keďže ich na nete bolo už v prvý deň dodania neúrekom, a tak sa vrhnem k recenzii na polovicu produktov, a tú druhú zrecenzujem už čoskoro!
Priznám sa, že som priveľmi nesledovala, čo konkrétne za ten rok boxy obsahovali, či aké mali balenie. No sem-tam som na blogoch, ktoré sledujem natrafila na podobné články, a ak si dobre pamätám, škatuľka bývala zväčša bielej farby. Ja mám samozrejme bielu rada, no musím uznať, že kombinácia šedej s ružovou vo mne vyvoláva také typicky ženské nežné balenie, čiže je úplne vhodné pre tento účel :) Materiál samotnej škatuľky je podľa mňa kvalitný a pevný, takže ju určite na niečo využijem :)
Prejdime však už k samotnému obsahu - okrem produktov a vzoriek box obsahoval letáčiky a vizitky. Prekvapil ma sprievodný list, ktorý bol tentokrát iný ako predošlé - priznám sa, že ten s pečaťou sa mi páčil oveľa viac :)
V plnom balení som si tu našla masielko na pery od značky Korres a lak na nechty Beauty UK. A cestovné balenia mali produkty - Ryor uvoľňujúci mätový gél, Pure Fiji kokosový šampón a kondicionér, a Marvis pasta na zuby, ktorú som zabudla odfotiť :) Nachádzali sa tu aj dve vzorky - olejček na vlasy a vlasové mlieko. Pre dnešnú recenziu som si vybrala nasledovné produkty - maslo na pery, lak na nechty a olejček na vlasy.
KORRES maslo na pery - namiesto neho som ešte mohla obdržať lesk na pery a keďže tých mám požehnane, maslu som sa veľmi potešila. Od tejto gréckej značky som doposiaľ nemala nič, čiže je to môj prvý produkt, a po vyše týždňovom pravidelnom používaní ma veľmi zaujal. S ním som spomedzi tohto boxu spokojná najviac. Perám dodá potrebnú hydratáciu, lesk a jemnú farbu - i keď v balení vyzerá fakt výrazne, perám dodá len jemnú a prirodzenú farbu. Má hutnú textúru s obsahom bambuckého masla a ryžového vosku, takže perfektne regeneruje a chráni pery. Navyše využitie je všestranné, nakoľko sa dá použiť aj ako tvárenka či očný tieň... Ja mám odtieň WILD ROSE, dokonca aj vôňa je taká ružová :)) Balenie má 6g a jeho cena je 240Kč.
Beauty UK lak na nechty - miesto neho sa v škatuľke nachádzali aj INGLOT mono očné tiene, a tých mám tiež veľa, preto som sa tomuto ružovému cukríčku potešila :)) Myslím, že podobnú ružovú pastelku v zbierke ani nemám. Je to fakt taká BABY PINK farba. Zloženie by malo byť dlhotrvajúce, no mne sa už na druhý deň začal olupovať, takže čo sa tohto týka, nesplnil moje požiadavky, no odtieň je to skutočne krásny, a keďže moja neterka Yasminka je zaťažená na ružovú farbu, ihneď po nafotení putoval k nej, a musím povedať, že má z neho obrovskú radosť :))
INCA OIL - PANDORA OIL - prírodný olej z oleja Sacha Inka vlasy revitalizuje, zabraňuje starnutiu, eliminuje poškodenie a štiepenia končekov. Vlasy by mali byť po použití jemné, hladké a ľahko upraviteľné. A samozrejme nemastí vlasy. Síce vzorka má len 3ml, no verím, že mi vydrží dosť dlho, nakoľko na jedno použitie ho stačí úplne málinko. Vlasy zanecháva vyhladené, lesklé a krásne voňajúce :)) Plné 100ml balenie si môžete zakúpiť za 550Kč.
Zaujal Vás niektorý z dnešných recenzovaných produktov? Alebo niektorý z nich vlastníte? Ak áno, ako ste s ním spokojné? :)) Mňa úplne najviac chytilo za srdce Korres maslo!

5 komentárov:

  1. Korres balzam je výborný, aj ho mám v odtieni Plum, ale to vlastne vieš, no ale zamilovaná som do neho úplne:))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ten lak sa mi páči, má takp cukríkovskú farbu :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Já jsem si tebhle box objednala a je super)

    OdpovedaťOdstrániť