3. 2. 2013

YVES SAINT LAURENT paletka


Pred časom som sa na FB pochválila touto krásnou paletkou inšpirovanou Afrikou. Vytvorená k príležitosti 30. výročia YSL. Obsahuje 4 matné dlhotrvajúce odtiene. Paletka bola zabalená v škatuĺke, a v hnedom semišovom púzdre aj s aplikátorom na nanášanie tieňov.
Oproti škatuľke je paletka podstatne menšia, no detailne ju kopíruje púzdro, a tak je chránená aj pri cestovaní. Matných tieňov mám minimum, takže som rada, že sa mi nimi rozšírila zbierka :)) Čo si taktiež veľmi pochvaľujem, je zrkadielko a mini priestor v púzdre na uskladnenie aplikátora.
Fotky sú fotené zrkadlovkou, takže je aj v skutočnosti všetko presne také ako na fotkách. Žiaľ líčenie očí je už nafotené s obyčajným foťákom...
Inak je to moja 1. taká drahšia paletka čo mám, a veľmi pekne ďakujem e-shopu www.kvalitnakozmetika.sk za zaslanie! Ak ste ešte túto stránku nenavštívili, rada by som Vám priblížila niekoľko známych značiek, ktoré sa v ňom dajú kúpiť - Christian Dior, Calvin Klein, Elizabeth Arden, Revlon, mnou spomínaná značka YSL, a v neposlednom rade aj Urban Decay. Taktiež sú tam tipy na blížiaci sa sviatok Valentík, ako aj každo-týždenná vychytávka týždňa :) Objednali ste si už odtiaľ niečo? Ak áno, pochváľte sa mi čo to bolo :))
Nebudem Vás už viac naťahovať, a ukážem Vám, bohužiaľ nie tak kvalitne zachytené líčenie... Z osobnej skúsenosti však môžem potvrdiť, že tiene naozaj dlho nestrácajú na intenzie a sú rovnako krásne aj po niekoľkých hodinách!
Obsah - 9g

Čo sa týka samotnej značky YSL, blžšie som ju spoznala  cez vôňu PARISIENNNE. Je to krásna sladulinká vôňa :) 
Avšak keď sa povie YSL, v mysli sa mi vybavia aj tieto prekrásne rúže, nielen odtieňmi, ale aj samotným dokonalým obalom, súhlasíte? :)

10 komentárov:

 1. Ahoj , jé paletka vypadá moc krásně!:) Kdybych na ní měla penízky určitě bych do ní šla!:)
  S pozdravem ZábavnáKosmetika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. no na tejto drahšej kozmetike je vždy prekrásny ten obal...ja mám púder YSL a tiež bol zabalený v tom semišovom púzdre, krásny zlatý obal....jaj radosť si na verejnosti prepudrovať nos:D....len nejaký ten rok čo sa nepudrujem, tak mi už nešťastne leží v poličke:/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Paletka je úžasná,ty barvy. Opravdu se jim povedla.
  Just be yourself by Petra

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Som prekvapená aká je dobre pigmentovana! Ja mám od Chanel a nič moc =/ No tie rúže sú úplná klasika, tiež ma najskôr napadnú =D

  OdpovedaťOdstrániť