3. 2. 2013

Lipstick TAG

Tak som sa rozhodla, že aj ja sa konečne pustím do môjho 1.TAG-u a vybrala som si práve tento :)) Do komentárov mi kľudne pridávajte všemožné rôzne TAG-y, nech mám čo spracovávať... Pravdaže ak máte záujem, aby som podobné posty písala aj ďalej :) Jednu otázku som sa tentokrát rozhodla vynechať.
Máš radšej rúže, balzamy na pery alebo lesky?
Najviac sa spotrebúvam balzamov na pery, je to pre mňa taký základ všetkého.
Koľko máš rúžov?
Momentálne ich je 9. Z toho jeden 2v1, jeden s efektom lesku, a dva rúže s efektom balzamu.
Koľko máš leskov na pery?
Teraz 16, čoskoro k nim pribudne ďalší, ktorý som vyhrala v GA, určite bude recenzia :)
Ktorý kúsok z Tvojej zbierky je Tvoj najobľúbenejší?
Jednoznačne rúž s efektom balzamu od GOSH v odtieni 33 SCARLET, pretože perám dodá nielen peknú farbu, ale zároveň ich aj hydratuje a nevysušuje ako väčšina rúžov.
Skúšala si niekedy rúž v ceruzke? Ako sa Ti pozdával?
Bolo to už hrozne dávno. Bola to taká obyčajná neznačková jemnučká ružová ceruzka so striebornými trblietkami, a veľmi sa mi vtedy páčila :)
Používaš kontúrovacie ceruzky na pery?
Neviem sa s nimi skamarátiť, takže ich nepoužívam...
Dostala si niekedy produkt na pery, ktorý si si natoľko obľúbila, že ho máš dodnes?
Pred Vianocami som dostala balzam na pery od Biodermy na testovanie. Síce to nie je tak dávno, ale určite si ho budem kupovať aj naďalej!
Kedy si začala nosiť rúž/lesk?
Nepamätám si presne, ale je dosť možné, že som ešte nemala ani -násť :) Lesky používam od malička, ešte keď boli novinkou také tie guľôčkové... Prvý rúž som mala ten v ceruzke, ale normálne sa rúžujem cca od 18-tich.
Existuje farba, ktorý by si si nikdy nedala na pery? S výnimkou profesionálneho fotenia.
Na profesionálne fotenie by som si asi nechala nahovoriť ktorúkoľvek farbu. V bežnom živote sa kamarátim však len s jemnými NUDE odtieňmi, a ak to už má byť niečo výraznejšie tak len v ružových odtieňoch.
Aký je Tvoj názor na červený rúž? 
Červený rúž sa mi páči na ostatných ženách, na mne samej sa mi však nepozdáva.
Mám hľadať aj iné TAG-y a spracovať ich? :)

3 komentáre:

 1. Och, guličkové lesky:)...myslím, že poľská výroba:))...celkom som na ne zabudla, že existovali,tie rôzne ovocné príchute a farby...príjemná spomienka!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Určite hľadaj aj iné tagy, asi ich začnem robiť aj ja... ako teraz pozerám a čítam, že máš toľko leskov a rúžov, tak to pekne zaostávam. Mám naozaj asi len 2 rúže a asi 3 lesky!!! A ani jeden balzam.. ten sa už chystám dokupit si riadne dlho ale teraz sa nejako nikdy do mesta nedostanem mam uz volno od skoly..do buduceho týždna takze bude vyprava na lesky a ruze a balzamy. A co sa týka farieb som tiez za NUDE ale ked sillnejsie tak to jednoznacnie NIE SU ruzove ale skor do hneda.. take tmavsie hnede.. :)

  www.seesimona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja milujem červené rúže. Mám ich tri, ak by so mnou nechodli priateľ po drogériach, asi by ich bolo viac! =D

  OdpovedaťOdstrániť