20. 1. 2013

L´OREAL PARIS VOLUME COLLAGEN šampón a sprej

Rozhodla som sa dnes napísať niečo z iného súdku ako je dekoratívna či pleťová kozmetika. Dávno som nepísala o produktoch určených na vlasy, tak to idem napraviť :) Táto fotka sa nachádza v priečinku spolu s ostatnými fotkami pripravenými na blog už od 17.4.2012, tak aby ste mali akú takú predstavu, ako dávno som ich už mala. No ak Vás zaujmú, určite ich zoženiete v obchodoch aj teraz!
Tento rad je určený pre vlasy jemné, slabé a bez objemu. Mal by zamedziť spľasnutiu vlasov po ich vytvarovaní, čo na mňa sedí ako uliate. A či to skutočne fungovalo, sa dozviete, ak budete čítať aj ďalej...
Laboratóriá firmy L'Oréal po 1.krát použili Kolagen CR pri výrobe produktov vlasovej starostlivosti za účelom dodať textúru každému jednotlivému vlasovému vláknu pre zväčšenie objemu a hustoty. Pýtate sa čo to vlastne ten kolagén je?
Kolagén je  uznávanou aktívnou látkou pri starostlivosti o pleť vďaka svojej schopnosti silno spevňovať a zvyšovať hustotu. Tento proteín je totiž, hneď po vode, najhojnejším prvkom v ľudskom tele a predstavuje 25 až 35 % z celkového množstva proteínov prítomných v ľudskom tele. Hoci bol vďaka svojim hydratačným schopnostiam dlho spájaný s pokožkou, pre vlasy je nemenej účinnou aktívnou látkou. Laboratóriám L’Oréal Paris sa totiž podarilo dokázať, že vďaka svojim pozoruhodným vlastnostiam usadzovať sa na vlasovom vlákne je kolagén schopný dodávať látky, pevnosť a štruktúru vlasového vlákna, čím umožňuje dosiahnuť dlhodobý objem účesu. 
Ak si dobre spomínam, mala som ho dokonca 2x po sebe, ale že by som postrehla nejaké zlepšenie čo sa objemu týka, sa žiaľ nedá povedať... Má však nádhernú vôňu, a spolu so sprejom pôsobil na moje vlasy naozaj blahodárne. Nielenže som mala končeky vlasov dokonale hydratované, ba navyše mi vlasy akoby vyhladzoval, a nemusela som si ich žehliť, aby som ich nemala také rozstrapatené... Šampóny rada skúšam stále nové a nové, ale nevylučuje sa, že sa k nemu ešte niekedy nevrátim :) Z tohto radu je v ponuke aj balzam po umytí vlasov, ktorý som ale ešte nemala... A čo Vy, skúšali ste už tento rad Volume Collagen? :)

3 komentáre:

 1. škoda že vlastne nespraví nič s tým objemom ale rada by som ho vyskúšala kvôli nie žehleniu ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. su to tak trochu aj reklamne ťahy


  PODTE NA NASU GIVEAWAY http://aj-ro-na.blogspot.cz/search/label/Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som skúšala aj šampón, ale hrozne mi zaťažoval vlasy, celkovo moje vlasy a šampóny Elseve sa nejako neznášajú, ktovie prečo. Kúpila som si aj tento sprej na objem vlasov už asi pred dvomi rokmi a doteraz mi stojí v skrini, párkrát som mala snahu a vyskúšala som ho avšak vlasom nedodal žiaden ale totálne žiaden objem, na tie moje to teda nepôsobí opäť nijako a považujem ho za dosť veľkú zbytočnosť.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť