16. 1. 2013

GARNIER Upokojujúci odličovač 2v1

Včera som Vám prisľúbila, že dnes napíšem o odličovači, ktorý mi na 2. pokus už žiaľ nesadol. Minula som jedno balenie, a keďže som s ním bola fakt spokojná, nemala som dôvod nekúpiť si ho znova. Avšak to som robiť nemala, alebo som mala siahnuť po inom balení? Jednoducho neviem čím to je, ale tento mi už tak dobre neodličoval. Zanechával mi drobulinké čiastočky od riasenky tesne nad hornými riasami. A tu nastal ten problém. Nakoľko som si to sprvoti nevšimla. Oči ma začali neskutočne svrbieť, do rána samozrejme opuchli a sčervenali. Neskôr som si už dávala pozor na detailné odlíčenie, no už ani to nepomáhalo a oči ma začali tesne po odlíčení znova svrbieť, a celý proces sa opakoval. Tak som si povedala dosť! Chystala som sa kúpiť si nejaký iný, veď bez odličovaču sa neazobíjdem. A vtedy mi prišiel ako na zavolanie ten od GOSH, ktorý som tu spomínala včera.
Oficiálny popis - odličovač je obohatený o výťažok z rastlín a pro-vitamín B5. Jeho dvojfázové zloženie bez alkoholu a parfumácie kombinuje účinnosť olejovej fázy so sviežosťou vodnej fázy k odstráneniu make-upu v jedinom kroku. Nezanecháva žiadne zvyšky make-upu. Pleť je upokojená a jemná. Pred použitím potrebné pretrepať, aby sa obe časti zjednotili. 
Ja som ho na tvár ani krk nepoužívala, len čiste na oči. A skutočne sa môžem s popisom stotožniť - ale len pri tom 1.balení, ktoré som mala. Fakt som bola presvedčená, že som dovtedy žiadny lepší odličovač nemala, no bohužiaľ to takto dopadlo... Dodnes tomu nerozumiem a som veľmi sklamaná! Ako je to vlastne možné, keď to 1. balenie mi sadlo ako uliate?! Stalo sa aj Vám niečo podobné??
Objem - 200ml
Cena - do 4€

5 komentárov:

 1. hej mne sa stáva na prvýkrát najlepšia vec na svete a potom to nejde alebo ako to povedať....škoda toho

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hm ... rozmýšlam že ho vyskúšam ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. potom mi daj vedieť, či si spokojná :)

   Odstrániť
 3. ja ho používam už strašne dlho a chvalabohu mi nič nerobí ... nič lepšie som na oči ešte nenašla..

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som tiež minula prvé balenie, bola som veľmi spokojná, tak som si chcela, samozrejme, kúpiť to isté znovu, len nebol, tak som si kúpila podobný od Garnier :) možno som aj dobre urobila... :)

  OdpovedaťOdstrániť