21. 1. 2013

MysteryBOX - tajomná beauty škatuľka

Prinášam Vám horúce info o najnovšom tajomnom boxe :)) Viem, že mnohé z Vás aspoň jednému z doterajších(Senzabox, Ladybox) už podľahli, a niektoré si ich dokonca objednávate pravidelne. A tak mi napadlo, že by som Vám mohla niečo málo prezradiť o pripravovanom boxe, ktorý bude dostupný už k mesiacu február. Avšak tentokrát nie za také ceny ako ste boli doteraz zvyknuté... Nemám síce presný prehľad koľko cca tieto boxy stoja, no bežná cena tohto MB je 12€, avšak pre blogerky je cena na 1.odskúšanie polovičná - čiže len 6€. Na pripravovanej stránke http://www.webareal.sk/mysterybox(od 1.2.2013 už len www.mysterybox.sk), som sa dočítala, že sa neplatí žiadne poštovné, čo je podľa mňa veľká výhoda :) Na spomínanej stránke si všetko potrebné naštudujte, a ak budete mať záujem, alebo ešte nejaké prípadné otázky, smerujte ich prosím p.Dostálovej na e-mail - svetzeny@svetzeny.sk.
Ak sa rozhodnete pre kúpu, a budete mať MysterBOX už doma, budem rada, ak mi dáte vedieť, čo ste si v ňom našli :))

17 komentárov:

 1. zaujímavé ale neláka ma nejako ;) som zvedavá čo v ňom dievČatá nájdu :)

  P.S.: je u mňa GA alias pozvánka ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super! Ja som si objednala Senzabox na január (stále neposlali) a platila som 15,40 €

  OdpovedaťOdstrániť
 3. no..prezrela som stránku, bola tam kolonka spolupráca, tak som klikla, napísala im mail, vzápätí mi prišla správa, že adresa neexistuje, tak som písala tej pani dostálovej, prišla mi len automatická odpoveď :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nina, pred tým ako si ten mail prečítajú, ti príde ďalší mail o čase, kedy sa im zobrazila na PC, a následne ti už príde od nich odpoveď :)

   Odstrániť
 4. Som zvedavá potom na recenzie. Každopádne v Lady boxe som našla za rovnakú cenu(posielajú mi to na českú adresu)viac plných balení. Tu len jedno:/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Lb stoji tiez 12€? Vobec tieto boxy nesledujem, tak nemam prehlad...

   Odstrániť
 5. jj, už aj s dodaním a na slovensko stojí asi o euro viac

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Už neviem písať :D
   Tak, dám tomu šancu, som veľmi zvedavá :)

   Odstrániť
 7. Dievčatá ... verím, že si v krabičke nájdete viac ako jedno plné balenie >> info je všeobecné ...musime byt trosku chránení všeobec. obchod. podmienkami ... každopádne sa máte na čo tešiť ... firmy sa ozývajú ...vzorečky, produkty prichádzajú ;)
  >>> je to krabička krásy, zdravia a životného štýlu, takže v MysteryBOX-e nájdete v budúcnosti okrem kozmetických produktov aj nejaké výživové či módnu bižu ... ale dosť už ... predsa rozbiehame MysteryBOX a tajomno si musíme udržať. Krásny večer!
  P.S. Vďaka za predrecenziu >> odmena poputuje už tento týždeň.
  Martina Dostálová za Tím MysteryBOXu.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. chcelo by to kompletne prepracovat cele stranky. vzhlad a texty su katastrofalne. vety ako - s nami neprerobite atd. nepatria do prefesionalneho slovnika.
  asi desat roznych fontov na jednej stranke - no to je urcite rekord, nadpis ako obrazok a este k tomu neupraveny vo photoshope, texty bez zarovnania, kombinacia farieb ako cervena a bledy odtien modrej...
  atd!!!!
  evidentne narychlo urobene stranky cez http://www.webareal.sk/. ktory webdesigner preboha dal statistiky na stranku?

  OdpovedaťOdstrániť
 9. prosím ta môžeš ešte raz napísat ten e-mail ?? pretože chcela som sa jej na niečo opýtat , ale vypisuje mi že ten e-mail nebol rozpoznaný , kvázi že neexistuje..ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Stells mail je urcite spravny, odporucam skusat viackrat, urcite ti to odosle :)

   Odstrániť
  2. ďakujem :) vyskúšam ešte .. ak nie tka sa ešte ozvem :)

   Odstrániť