15. 1. 2013

GOSH LIFT OFF DAY EYE MAKE-UP REMOVER LOTION

čistiace mlieko na kontúry očí pre všetky typy pleti
Práve som v kúpeľni vykonávala môj odličovací rituál, do ktorého už od Vianoc patria aj tento produkt. Krátko po príchode kuriéra - pár dní pred Štedrým dňom, som sa Vám pochválila balíčkom, ktorý mi bol zaslaný spoločnosťou GOSH na otestovanie. A tie, ktoré ma už dobre poznáte viete, že nevydržím mať dlho niečo nové len tak položené niekde na poličke, a hneď ako je to možné sa púšťam do testovania, a inak tomu samozrejme nebolo ani v tomto prípade... Navyše odličovač sa mi hodil ako soľ, keďže mi ten predošlý narobil s očami poriadnu šarapatu :( Ale o tom si napíšeme zajtra...
Navyše GOSH si teraz pre nás pripravil 25% zľavu v sieti parfumérií FAnn. Takže ak ste doteraz váhali nad kúpou - možno práve kvôli cene, teraz sa to podľa mňa určite oplatí využiť! Nižšie Vám napíšem aj ceny, aby ste mali aký taký prehľad :)
Čo sa týka balenia, musím povedať, že ma veľmi potešila pumpička. Myslím, že som ju doteraz pri žiadnom odličovači nemala, no v posledných mesiacoch ju dosť uprednostňujem pri akýchkoľvek produktoch. Následne po prezretí obalu ako takého, som zložila vrchnák, a čo najrýchlejšie som sa snažila zistiť, akú má vôňu. No treba uznať, že to nie je nič vábne, skôr si dovolím tvrdiť pravý opak I keď v popise sa píše, že je neparfumovaný, istú "vôňu" má tak či tak. Pri odličovaní však už nič nie je cítiť, tak mi to koniec koncov neprekáža. Ako môžete vidieť na fotke vyššie, je bielej, trošku žltkastej farby. Konzistenciu by som radila k takému zlatému stredu - ani riedka, ani hustá.
Zaujíma Vás, akú "techniku" využívam pri odličovaní? Veľmi dávno, v jednom videu, v ktorom bola hlavná vizážistka GOSH Veronika Huťková, odporúčala naniesť odličovač na tampón, priložiť ho na oko, a nechať pár sekúnd pôsobiť. Tým dosiahneme ľahšie odličovanie, bez násilného drhnutia očí, ktorého dôsledkom je častokrát napr. aj vypadávanie rias. A tak tento spôsob odličovanie už nejaký ten mesiac využívam. Po odlíčení sú moje oči perektne hydratované, a tak sa nemusím báť žiadneho vysušenia, ktoré ma donedávna trápilo.
Odličovacie mlieko je vhodné aj pre osoby s citlivými očami, ku ktorým patrím aj ja, a taktiež osobám s  kontaktnými šošovkami. Ako som už vyššie spomínala, vyliečil moje ubolené a opuchnuté oči po predošlom odličovači, takže som mu veľmi vďačná a určite ho budem používať aj naďalej!
V ponuke je aj dvojfázový odličovač vhodný aj na vodeodolný make-up. Oba majú 125ml. Ich bežná cena je 10,50€, teraz ich však v akcii môžete kúpiť za 7,88€.
Najbližšie si napíšeme o pleťovom toniku pre normálnu a zmiešanú pleť s obsahom aloe vera.
Nakoniec ešte otázka k Vám - aký odličovač používate??

2 komentáre: