22. 1. 2013

Ako sa o seba starám v zimnom ročnom období...

Ahojte moje milé :) Pred pár týždňami som si povedala, že už nebudem taká "rožšafná" a nemusím mať 10 druhov sprchových gélov a taktiež aj telových mliek. A tak dodnes míňam staré zásoby. Avšak tohtoročnú zimu častokrát siaham po rade ATODERM. O sprchovom gély som už pred nejakým časom písala TU, a o kréme na ruky TU. Dnes však už z tohto radu mám aj tyčinku na pery a zjemňujúci balzam.
reparačná a výživná starostlivosť o pery
Tyčinka napomáha v starostlivosti o suché, popraskané a poškodené pery. Tým sa podľa mňa nevyhne ani jedna z nás. A preto som sa na testovanie tejto tyčinky veľmi tešila. 
ATODERM tyčinka na pery - jej cieľom je pery zjemniť a urýchliť proces regenerácie a vyživy. Zvláčňuje a hlboko hydratuje. Navyše má prekrásnu malinovú vôňu, ktorou si ma okamžite získala :) Tyčinka je samozrejme hypoalergénna a bez obsahu alkoholu. Nezanecháva na perách biele stopy. Doteraz som väčšinou striedala Labello, alebo nejaké balzamy z Avon-u, s ktorými som nebola spokojná. Najnovší mám Blistex, ktorý sa už snažím domíňať, aby som si mohla plnými dúškami vychutnávať túto úžasnú tyčinku. Som presvedčená, že po jej minutí si bezpochybne kúpim ďalšie balenie :) Na perách je veľmi jemnučká, nemá takú hutnú konzistenciu ako som bola doteraz zvyknutá.
Obsah - 4g
Cena - 4,79€
ATODERM PP BAUME - je zjemňujúci hydratačný balzam na suchú až veľmi suchú oslabenú a citlivú pokožku. Ja osobne sa radím k tej suchej, no aj maminka testovala somnou - ona má pokožku až veľmi suchú. A tak som bola v tomto prípade veľmi zvedavá na jej postrehy :))
Balzam sa odporúča aplikovať 1-2krát denne, no obe sme natoľko lenivé natierať sa po sprche niečím, že sme to samozrejme vždy nedodržali :)) Ale to vôbec nevadí, lebo po pár použitiach, sme hlavne u maminy spozorovali radikálne zlepšenie pokožky. A v kombinácii s Atoderm sprchovým gélom tvoria úžasnú dvojicu. Mamine sa často robievali až šupinky. Tie sa jej však už dnes konečne vyhýbajú. Jediné, čo sa jej nezdalo, bolo, že sa jej balzam príliš dlho vstrebával do pokožky. Ja som zase tento problém nemala, ktovie čím to je... Mne však tiež prekáža jedna vec, a ňou je fakt, že je balzam bez parfumácie, a mne to veľmi chýba. Ale zase čo by som nespravila, kvôli takýmto účinkom?! :)) A ako viete, poslednú dobu doslova ulietavam na pumpičkových baleniach, takže palec hore! :) Navyše je vhodný aj na pleť!
Objem - 500ml
Cena - cca 20€
Používate niektorý zo spomínaných produktov, alebo by ste chceli skúsiť niečo iné z tohto radu? O chvíľku Vám ešte prinesiem horúce informácie zo sveta BIODERMY :))

4 komentáre:

  1. atoderm som si vyskúšala na prednáške Biodermy, ktorá bola organizovaná na našej univerzite. je to ozaj skvelý rad, nielen pre atopikov ale pre všetkých, ktorým zima robí problém s pleťou. ja inak tiež plánujem minúť všetku kozmetiku na telo a pleť a dopriať si už len a len biodermu :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. strašne rada by som vyskúšala tú tycinku lebo som si kúpila balzám s oriflamu, lidlu :DDD a od astrid a všetky sú úplne na PRD! :D

    OdpovedaťOdstrániť