12. 12. 2012

MAX FACTOR DUO FLIPSTICK COLOUR EFFECT Lipstick

25 SALSA RED
Ďalšou novinkou od značky MAX FACTOR je tento duo dlhotrvácny rúž. Ja síce obľubujem skôr lesky, no momentálne mám vo svojej zbierke spolu s týmto "už" aj 5 rúžov :)
Jednotlivé farebné duá navzájom ladia a dopĺňajú sa. Odtiene spájajú rovnaké podtóny. Rúž kombinuje vždy svetlejší a tmavší odtieň, pričom konzistencia rúžu sa rozotiera s výnimočnou ľahkosťou. Vosková textúra rúžu má hydratačné účinky, vďaka čomu sa farba na perách kĺže a umožňuje jednoduché nanesenie.
Vždy som zvyknutá pri použití make-upu pretrieť si ním i pery, no akonáhle použijem ktorýkoľvek zo svojich rúžov, vždy sa mi po aplikácii ukážu nepekné šupinky, ktoré ale pred nanesením make-upu nie sú a pery mám skutočne hladké, takže toto mi je doposiaľ veľká záhada :/ Preto si už teraz vždy rúž nanášam len na "nahé" pery a všetko je tak ako má byť :)) Mimochodom, Ježiško mi prinesie všetky Max Factor štetce, takže sa už nesmierne teším až ich vyskúšam!
Balenie produktu sa mi na prvý pohľad veľmi zapáčilo, no jedinou chybičkou je, že sa rúž nedá zasunúť celý, a tak je tu riziko, že pri zatváraní vrchnáčikom môžete doň ťuknúť, a tým pádom si ho akoby znehodnotiť... Textúrou mi tiež vyhovuje, nakoľko príjemne pery hydratuje, a tie po použití posôbia tak "šťavnato" :) V ponuke je 6 rôznych odtieňov, takže si určite každá z Vás príde na svoje! Dokonca každé balenie je farebne prispôsobené konkrétnym odtieňom, ktoré obsahuje, čo sa mi veľmi páči, aspoň nie sú všetky na jedno kopyto :)) A čo sa vône týka, je to taký zlatý stred, i keď ja mám radšej také voňavejšie produkty na pery :) Výdrž taktiež nesklamala, nakoľko sa jedná o dlhotrvajúci rúž, pár hodín mi skutočne vydržal v perfektnom stave!
Použitie tohto rúžu je rôzne - skúste si naniesť jeden odtieň na vrchné a druhý na spodné pery, A
alebo si jedným z odtieňov pery orámujte a druhý naneste do stredu. 
Pôvodne som nafotila aj fotky s prvou variantou, no bohužiaľ sa nepodarili - vôbec nebolo ten efekt vidieť, takže pripájam aspoň nasledovné fotky.
Gramáž žiaľ na obale neuvádzajú, no cena je podľa mňa celkom prijateľná - 9,90€.
tmavší odtieň
bledší odtieň
pokus o nanesenie tmavšieho odtieňu na okraj pier, a bledšieho na vyplnenie stredu pier
dostupné odtiene na trhu
Ako sa Vám na mne pozdáva? :) Máte ho niektorá v rovnakom, alebo v inom odtieni?

9 komentárov:

 1. Já mám od max factoru taky tohle duo akorád očních stínů ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj tie sa mi už dlhšiu dobu pozdávajú :)

   Odstrániť
 2. Vyzerá super :)Tiež som už po ňom pokukovala, keďže mám veľmi rada rúže. Ja by som ale brala odtieň 15 boreal mauve :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Minule som v DM na neho pozerala, vyzerá zaujímavo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Great post and very good blog (although I think I am here for the first time)
  Kisses from Poland; *

  Wanna follow each other?
  My blog : http://gear-for-style.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I love the last colour so much <3

  OdpovedaťOdstrániť