12. 11. 2012

MAX FACTOR EYE BRIGHTENING Mascara a COLOUR X-PERT Eyeliner

Ako vidíte, prešiel už nejaký ten mesiac, konkrétne sú to už 3 mesiace, čo som prvýkrát odskúšala túto maskaru. Ale nie a nie sa dostať k napísaniu recenzie o nej :D Preto som sa rozhodla, a v poslednom čase to aj úspešne realizujem, že o horúcich novinkách píšem čo najskôr to ide...
Keďže mám hnedé oči, tak som samozrejme siahla po variante určenú priamo pre moju farbu očí. Avšak ja som tvor veľmi zvedavý, a zaujímalo ma či je medzi variantou pre hnedé, zelené a modré oči nejaký rozdiel. A moje postrehy Vám chcem teraz napísať :)
Na začiatok treba upozorniť, že maskara EYE BRIGHTENING od značky Max Factor je jednou z kategórie objemových maskár. Obsahuje iFX aplikátor a farbu so svetlo odrážajúcimi kovovo-lesklými časticami. Výsledkom je zvýraznená prirodzená farba očí a dokonale oddelené objemné riasy. Dostupné sú 4 odtiene pre hnedé(Black Pearl), zelené(Black Ruby), modré(Black Sapphire) a orieškovo hnedé očí(Black Gold).
Ak sa nemýlim, na pulty sa  dostala koncom mesiaca júl, preto ste ju už iste mnohé stihli poriadne otestovať, rovnako ako ja :) Je to moja v poradí 3. druh maskary od tejto značky, a ako sa hovorí, do tretice všetko dobré, v tomto prípade to aj skutočne platí! Nie že by som s predošlými nebola až taká spokojná ako s touto, ale táto zatiaľ najviac spĺňa môj ideál kvalitnej maskary. Síce možno nespĺňa účel zvýraznenia prirodzenej farby očí, aspoň ja som si nič zvláštne nestihla všimnúť, ale o kvalite sa nedá pochybovať. Kefka nie je ničím výnimočná, a možno aj to je dôsledkom mojej spokojnosti, pretože v poslednej dobe mám takých tých MEGA kefiek akurát dosť. Veď sa presvedčte samy...
S efektom som bola spokojná už po 1.použití, čo sa stáva len pri minime maskár.  Riasy krásne predĺži, dodá objem, ba dovolím si tvrdiť, že ich i vytočí. Celý deň drží pekne tvar rias, nehrudkuje, neopadáva a nerozmazáva sa. Viac Vám už napovedia nasledujúce fotky :)
Objem - 7,2ml
Cena - 9,90€
Pre porovnanie pridávam fotku nenalíčeného oka :)
Black Pearl
A druhou novinkou, ktorú chcem dnes predstaviť je vodeodolná linka Colour X-pert, ktorá sa vďaka pevnému hrotu jednoducho a presne nanáša. Okrem toho, že je vodeodolná, je aj dlhotrvácna a nerozmazáva sa! Veľký bod by som rada pripísala práve tomu pevnému hrotu, pretože väčšinou som mala linky s takým pohyblivým štetčekom, a to sa mi veru skoro nikdy nepodarilo nakresliť precíznu linku.
Aj v tomto prípade sú dostupné 4 odtiene - 01 Deep Black, 02 Metalic Anthracite, 03 Metalic Lilac a 04 Metalic Turquoise.
Ja mám linku v odtieni 03, a je skutočne metalická, proste to bola láska na prvý pohľad! Dúfam, že sa mi to aj celkom pekne podarilo zachytiť na fotkách, tak sa môžete kochať tou krásou :) Linka skutočne drží na svojom mieste, a to je pre mňa to podstatné! V podstate je to vlastne fialová linka, no ja v nej sem tam vidím aj modré čiastočky... A tu je dôkaz, aká je peknučká :) Bohužiaľ som nikde nenašla info o tom, koľko má gramov, ale jej cena je 7,90€.
použitá maskara v odtieni Black Sapphire
03 Metalic Lilac


12 komentárov:

 1. tak táto riasenka vyzerá uplne božksy!!
  linky sú dobre skoro všetky ;D ale tá riasenka no.. boohoo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na řasenku jsem také psala recenzi, linky vypadají božsky, určitě na ně mrknu! ;)

  Zvu tě ke mě na blog :) http://the-world-in-colours.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. mne sa viac páči linka :) krásna farba

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nadherna linka!! :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nádherná linka a krásne mihalnice, ale ty ich máš s každou riasenkou také pekné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tak ta linka sa mi celkom pozdava:)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. čo sa týka riasenky mala som tú modrú a bola som s ňou dosť spokojná

  OdpovedaťOdstrániť