9. 10. 2012

NIVEA REPAIR and CARE regeneračné telové mlieko

Krásny utorkový večer želám všetkým!

V prvom rade sa chcem krásne poďakovať, pretože dnešným dňom sme dovŕšili hranicu 250 členov :))

Vonku už v najbližších dňoch bude maximálne 15 stupňov, a to na mojej pokožke zanecháva poriadne následky, hlavne čo sa rúk a noh týka... Preto mi je v týchto chvíľach nápomocné toto mlieko od značky Nivea so zložením, ktoré zaistí dlhotrvajúcu 48-hodinovú úľavu extra suchej a drsnej pokožky. Obsahuje dexpantenol a technológiu HYDRA IQ. Posilňuje ochrannú bariéru pokožky, a tým zabraňuje jej vysúšaniu zvnútra, podporuje vlastný hydratačný proces pokožky, stimuluje tvorbu nových aquaporinov - pleti vlastných hydratačných kanálikov, ktoré zlepšujú cirkuláciu vody v pokožke a zaisťuje optimálnu hydratáciu i v hlbších vrstvách pokožky.
Ak ma dobre poznáte, ako prvé som ho ovoňala :) Dlho predlho som premýšľala, čo mi tá voňa pripomína, ale večer bol moj problém zažehnaný - BIOLIT, možno niektorým nevonia, no ja tú arómu zbožňujem :P
Balenie je perfektne vyvinuté pre ženské ruky, aspoň mne pekne padne do dlane a ľahko sa mi s ním manipuluje.
Prekvapila ma pumpička, ktorú keď otočíte vľavo a vpravo, tak je OPEN a ak dopredu a dozadu, je CLOSE. Doteraz som bola zvyknutá len na 2 otočenia, ale teraz možem krútiť pumpičkou dookola :D Nedalo mi to, a pozrela som na staré mlieko, na ňom to bolo takisto... Myslela som si, že to je nejaká novinka, ale to len ja som bola trošku pozadu :)
A čo sa účinkov týka, som veľmi spokojná. Samozrejme, neviem, či skutočne hydratuje 48h, ale mne bohate stačí, keď mi hydratácia vydrží do ďalšieho sprchovania - čiže 12h ma určite nenechá v štichu. Rýchlo sa vstrebáva, a na pokožke posobí ako ochranný filter proti zime a chladu :)) Normálne sa už teším, ako s ním zabojujem v zime proti zime :D

objem - 400ml
cena - 6,32€

Prezraďte mi, aké je Vaše NAJ mlieko určené na hydratáciu?

4 komentáre:

 1. používala jsem od Avonu z řady jablko a vlašský ořech :) a teď používám kokosové od Baley, hydratuje krásně a jako bonus nejnádherněji voní!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moje nej pro hydrataci jsou tělové oleje :-)

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mne zas tá vôňa pripomínala vôňu Pronta - prípravku proti prachu, ale čo som čítala na nete, tak každému vonia nádherne. Odhliadnuc od vône je to mliečko úžasné.

  OdpovedaťOdstrániť