11. 10. 2012

Ako vytočiť riasy a vyhrať boj s nechtami?

Ako už názov naznačuje, chcem Vám dnes dať dva tipy, a to konkrétne na klieštiky na riasy a výživu na nechty s extraktom z perál.
Dlhšiu dobu som už používala klieštiky z drogérie, a stále som si myslela, aké sú skvelé, až pokým som nedostala tieto spolu s výživou zo stránky www.svetzeny.sk. Už po prvom použití bol cieľ mojich starých nad slnko jasný - leteli smerom do koša :D Jediné čo po nich zostalo boli gumičky, ktoré som nasadila na priestor určený pre prsty, pretože s nimi sa mi pracuje lepšie :)) Kliešte používam pravidelne pri každom líčení, a priznávam, že by som si od nich už asi tak ľahko neodvykla...
Viac Vám už napovedia nasledovné fotky pred a po použití klieštikov, ktoré hovoria samy za seba.

Cena - 1,20€
Druhým produktom, ktorý som viac ako 2 týždne dokladne testovala bola spomínaná výživa na nechty.
Produkt je určený pre mäkké, opotrebované a rozštiepené nechty. Výtažky z perál a minerálních solí posilňujú a vyživujú, podporujú správnu vlhkosť nechtov, zlepšujú ich pružnosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Výživa zanecháva jemný perleťový modrastý nádych.
Keďže svoje nechty mám veľmi slabé, mäkké, a často aj rozštiepené, musím si pravidelne dať záležať a použiť nejaký výživný lak prípadne kúru na nechty, ktorú vždy aplikujem v 2 vrstvách a buď ju nechám len tak samotnú, alebo následne na ňu ešte nanesiem farebný lak :)
Odkedy kúru používam, musím si zaklopať, že sa mi nezlomil ani jeden nechtík. Ešte poznamenám, že prstenník na fotke sa mi zlomil ďaleko skor, ako som začala kúru používať, ale momentálne už pomaličky dorastá...
Na fotke som sa snažila zachytiť aj ten nádherný modrý odlesk, a som rada, že sa mi to aj celkom podarilo, i keď v skutočnosti je oveľa krajší.
Ako viete mám rada hranaté obaly, takže jedna malinká pochvala patrí aj na túto adresu :D Kúra má 10 ml, a jej cena na stránke je 2,59€.
Na záver by som Vás chcela trošku vyspovedať, či si tiež potrpíte na používanie klieštikov, a aká je Vaša obľúbená posilňujúca kúra na nechty?

15 komentárov:

 1. klieštiky na riasy mám a je to fakt super vecička

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím :) ja sa bez nič už nezaobídem!

   Odstrániť
 2. Děkuji za super článek! :)
  Tak já kleštičky na řasy nepoužívám a v nejbližší době se na to ani nechystám :). Ale ta kúra na nehty mě zaujala. Já používám posilující lak na nehty od Oriflamu. Objednala mi ho mamka, protože se mi strašně nehty lámou. S výsledkem jsem byla spokojená, lak mi pomáhá. Ale až mi dojde, podívám se i na ten tvůj (už jen kvůli tomu odlesku :D).

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kleštičky bych nidky nepoužila, nepřijdou mi moc šetrné a bála bych se, že mi po čase všechny řasy vypadají.D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Great blog, I am now following!
  Katie xx

  Dreaming of Forever.
  http://dreamingofforeverxkatie.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak kleštičky na řasy jsem nedávno taky vyměnila a stěmi starými se stalo to samé, co s tvými starými, přestala jsem je popužívat :D. Jen teda neletěly do koše ale k mamce :D. Jsou od NYC a nemůžu si je vynachválit :). Výsledek tvých kleštiček je taky úžasný :). Jinak na nehty (na zpevnění) používám Four Seasons různé podlaky pečující a jsem spokojená :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. o Four Seasons som ešte nepočula, ďakujem za tip!

   Odstrániť
 6. Kleštičky jsou úžasná věc, ale jednou jsem si koupila takové levné a vytrhla jsem si půlku řas na jednom oku :/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Klieštiky mám rada, mám také tie nahrievacie z oriflame, ...ale nedávno som si dala spraviť trvalú na riasy, tak mám na chvílu pokoj :))
  a oblúbenú kúru nemám :)

  pozývam ťa na 1.Giveaway na mojom blogu :)
  http://monicainwonderland13.blogspot.sk/2012/10/1giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť