5. 9. 2012

Fleur de Santé 24-hodinový pleťový krém Q 10 & OMEGA 3

Ahojte, dnes Vám trošičku priblížim ochranný a hydratačný krém.
Krém je určený na normálnusuchú pokožku, takže v mojom prípade by som ho skor využila v tuhej zime, nakoľko vtedy sa moja pokožka radikálne zmení na suchšiu...
Obsahuje dve aktívne látky:
Omega-3 sa získava z olejnatých semien chia (Salvia Hispanica) a s viac ako 60 % ktorá je najbohatším zdrojom omega-3 kyseliny lynolénovej. Tá zvyšuje pružnosť pokožky,udržuje ju dostatočne hydratovanú a upokojuje ju.
Koenzým Q10 patrí medzi významné antioxidanty. Ide o fipofilný vitamín – látku, ktorá chráni pleť pred starnutím a má blahodarný vplyv na pleť. Tiež posobí proti vplyvu voľných radikálov.
Krém je ľahkej a rýchlo sa vstrebávajúcej konzistencie. Po použití bola moja pleť skutočne hydratovaná a posobila sviežo. Je skor redší ako hustejší, a to mi v podstate dosť imponuje nakoľko hustejšie krémy sa mi dosť komplikovane aplikujú... V neposlednom rade nesmiem zabudnúť ani na príjemnú dlhotrvajúcu voňu :))

Obsah - 50ml
Cena - 11,99€

V ponuke je z tejto rady aj očný krém(8,99€)  a pleťová maska a peeling 2 v 1(7,99€).

Vyskúšali by ste niektorý produkt? :) NEZABUDNITE NA GIVEAWAY!!!

Viac info:

4 komentáre:

  1. Tak o tomto konkrétním výrobku jsem ještě nikdy neslyšela ani jsem ho někde v regálu neviděla. Ale je pravda, že speiálně ani hydratačný krémy nehledám, protože často vysušenou pleť nemám a když už, tak mi pomůže jakýkoli obyčejný krém a pleť je hned lepší :). Každopádně alespoň tvoji rezenci doporučím kamarádkám, protože aspoň jedna z nich určitě problém s vysušenou pletí v zimě má :).

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tuto značku znám,ale nic jsem od ní ještě nevyzkoušela. Třeba si ho koupím jako zimní krém, když na něho v obchodě narazím... Pěkná recenze!

    OdpovedaťOdstrániť