6. 8. 2012

WWW.KVALITNAKOZMETIKA.SK

Ahojte :) Rada by som dala do pozornosti e-shop spomínaný v názve, z ktorého som si vybrala na otestovanie dve veci,  a to samodržiacu podprsenku a silikónové vypchávky.
Prostredníctvom e-mailov som komunikovala s Lenkou, ktorá je veľmi milá a ochotne vo všetkom poradí, a namiesto košíkov B, ktoré som spočiatku chcela, mi poslala radšej C, a musím skonštatovať, že mohli byť kľudne aj D-čka. Podprsenka sa pekne prisposobí, takže ak sa chystáte v blízkej dobe si takúto vecičku zaobstarať, pokojne zvoľte o číslo vačšiu.
Ja som si najskor návod neprečítala, a dala som si ju na telo natreté mliekom po opaľovaní čo bola chyba, pretože sa mi začala odlepovať. Totiž - má sa používať iba na telo umyté vodou a mydlom, prípadne sprchovým gélom. Teraz si už na to dávam veľký pozor, a všetko je tak ako má. Neviem ako Vy, no ja priam neznášam, ak mi ramienka trčia z topu, šiat, a podobne...
Pofotila som Vám aj návod na použitie. Aby som ešte nezabudla spomenúť ako ľahko sa udržiava - len teplou vodou a mydlom, to isté platí aj pri vypchávkach :)
Momentálne ju majú vo výpredaji za 9,99€, a dostať ju kúpiť aj v čiernej, červenej čipkovanej, dokonca aj v leopardích kombináciách. Verím, že by si každá prišla na svoje :) Nájdete ju TU.
naľavo vnútorná strana, vpravo vonkajšia
K vypchávkam len toľko, že sú skvelé pomocníčky na zvačšenie a formovanie poprsia, či už do plaviek, alebo na každodenné použitie. Ja ich využívam hlavne do topov s vačším výstrihom.
Sú dostupné v 3 typoch:
- typ 1 - pre plnšie prsia, tento typ mám aj ja
- typ 2 - nadvihnú prsia
- typ 3 - pritlačia prsia smerom k sebe.
Ich aktuálna cena je  6,97€, nájdete ich TU.
Verím, že Vás tento článok zaujal, veď tu nemusíme riešiť iba "kozmetiku", či? :)) Užite si ešte dnešné slniečko!

                                                                                                                                                                                                                         

7 komentárov:

 1. ty vycpávky mají na dealextreme asi za 2 eura a doprava zdarma...
  jinak bych chtěla říct že se mi ta propaganda tohdle obchodu přestala líbit a přicházíš o jednoho čtenáře...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nikoho nenavádzam ku kúpe ani nič podobné, keď si našla lacnejšie, tak samozrejme, že nebudeš kupovať drahšie, to je jasná vec...

   Odstrániť
 2. Tohle mi přijde trochu moc, ještě tak vydržím pushupky a dovedu si představit, že bych si nějakou koupila, ale takovýhle vycpávky mi přijdou až přespříliš. Holka by měla mít takovou velikost prsou, jakou je obdarována - vycpávání pochopím leda u dívek s velikostí A, přesto mi přijde zbytečné. Prostě si myslím, že je to podvod a že se tim klamou i kluci - přijde mi to skoro stejný, jako kdyby kluci nosili pod oblečením umělý svaly:) (krom toho, že svaly jdou vycvičit:) ).
  Tohle není útok na tebe, Nelko, ale na ten výrobek, aby sis to nebrala osobně:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jasné, chápem, je to Tvoj názor :)) Proste som ich chcela odskúšať, ako to bude vyzerať...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. na moje prsia nič moc... mala som ju, ale vôbec mi nedržala prsia, tak som ju reklamovala... niet nad klasiku - aj tá je bez ramienok či bez chrbta :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je vynikajúce internetové stránky. Ďakujem za tento príspevok...bezramienokpodprsenkaaNalepovacia podprsenka. Bye Bra je jednoduché riešenie, ako rýchlo a efektívne zvýrazniť ženské poprsie bez potreby chirurgie, či dokonca bez klasickej podprsenkyahref="http://nalepovaciapodprsenka.combezramienokpodprsenkaaBye Bra ponúkašpeciálnutechnológiu 3M hmoty, ktorásapoužívaaj v zdravotníctve a je pretoabsolútnebezpečná pre použitie. To istésazďalekanedápovedať o kvalitečinskychpodvodnýchkópií.

  OdpovedaťOdstrániť